Вболівальники не давали спокою українцю, поки той розминався

9066
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

У середу, 26 квітня, відбувся матч 33-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Челсі» та «Брентфорд». Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «бджіл».

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик розпочав поєдинок у запасі, а потім вийшов на заміну після перерви. Допомогти своїй команді він так і не зміг.

Як повідомляє Express, коли українець розігрівався за бічною лінією наприкінці першого тайму, уболівальники «Брентфорда» вирішили висміяти його.

«Ти мав підписати контракт із великим клубом», – кричали фани «бджіл».

Справа в тому, що в зимове трансферне вікно Мудрик міг перейти з донецького «Шахтаря» до «Брентфорда», однак у результаті перебрався на «Стемфорд Брідж».

(63)

«Віддати належне Тайсону». Кличко відреагував на перемогу Усика над Ф'юрі
Бокс | 19 травня 2024, 07:20 5

Олександр переміг британця за підсумками 12 раундів та став абсолютним чемпіоном світу

Ворскла нарешті перемогла. Полтавці вдома здолали столичних пивоварів
Футбол | 19 травня 2024, 18:36 1

Підопічні Сергія Долганського не могли перемогти в УПЛ протягом восьми матчів поспіль