18.04.2023 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 0:2 0 : 2

ЛЕМПАРД: «Ми 60 хвилин перевершували команду топ-класу, створювали моменти»

В.о. головного тренера «Челсі» прокоментував поразку від «Реала»

1077
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Френк Лемпард

В.о. головного тренера «Челсі» Френк Лемпард прокоментував поразку в матчі 1/4 фіналу ЛЧ від «Реала» (0:2):

«Ми дуже добре грали упродовж 60 хвилин. У нас були по-справжньому хороші моменти, і на такому рівні їх необхідно використати. Занадто хвалитись працездатністю, коли програєш на такій стадії, не хочеться, адже на цьому все завершилося – що є, те є.

Перший пропущений гол? То була наша помилка. Ми самі надали їм цю можливість. Ми були готові діяти трохи агресивніше під час матчу.

Той, хто грає за «Челсі», має викладатись у кожній грі без залишку. Я нікому не дозволю вважати, що цей сезон уже закінчено. Протягом 60 хвилин ми перевершували команду світового класу та створювали моменти. Потрібно тримати цю планку. Це послання всім нам».

Події матчу

80’
ГОЛ ! М'яч забив Родріго (Реал Мадрид).
58’
(5)

Не Санчо. В УЄФА назвали найкращого гравця матчу ЛЧ Боруссія Д – ПСЖ
Футбол | 02 травня 2024, 01:47 1

Дортмундський клуб здолав французький колектив з рахунком 1:0 у першій півфінальній грі