0

Стартував плей-оф НХЛ. Перемоги Бостона та Лос-Анджелеса, перші овертайми

Плей-оф стартував відразу з кількох овертаймів

Getty Images/Global Images Ukraine

Стартував перший ігровий день плей-оф НХЛ. І якщо хтось одразу розраховував на сенсації на Сході, він був розчарований.

Фаворит Бостон відкрив плей-оф спокійною перемогою над Флоридою з рахунком 3:1. Уллмарк продовжив впевнено діяти у воротах, а Пастрнак та інші топ-форварди оформили питання біля воріт суперника. Брюїнз ведуть у серії. В іншій зустрічі Сходу Кароліна двічі реалізувала більшість та обіграла Нью-Йорк Айлендерс 2:1.

А ось на Заході все було дещо веселіше. Перший же овертайм плей-оф стався на старті серії Далласа та Міннесоти. Основний час завершився з рахунком 2:2, а командам не вистачило одного овертайму. Лише у другій додатковій 20-хвилинці Дикуни зуміли оформити переможну шайбу.

При цьому Даллас повністю домінував протягом овертаймів, мав шанси у більшості, але не використав їх, а ось Міннесота свій один шанс реалізувала.

В іншому поєдинку Едмонтон і Лос-Анджелес вирішили, що їм недостатньо 60 хвилин ігрового часу, тому відіграли овертайм. При цьому Ойлерз вели у рахунку 2:0 та 3:1, але Королі відмовлялися здаватися. Відзначимо дубль Драйзайтля у Нафтовиків, дубль Кемпе у Королів, а також гол на останній хвилині основного часу Анже Копітара, який перевів гру до овертайму.

В овертаймі Едмонтон домінував, проте не міг реалізувати свою перевагу, а от Лос-Анджелес дочекався вилучення суперника і використав більшість. 4:3, Королі відкривають плей-оф виїзною перемогою. Цікаво, що Коннор Макдевід залишив лід без набраних очок.

Плей-оф НХЛ. Перший раунд

Кароліна - Нью-Йорк Айлендерс 2:1

Шайби: 03:37 Ахо - 1 (Бернс, Некас) - 1:0, 22:27 Носен - 1 (Бернс, Некас) - 2:0, 22:51 Пулок - 1 - 2:1

Воротарі: Раанта - Сорокін

Кидки: 37 - 26

Кароліна веде у серії 1:0

Бостон - Флорида 3:1

Шайби: 05:58 Пастрнак - 1 (Бертуцці, Крейчі) - 1:0, 23:41 Маршан - 1 (Макевой, Орлов) - 2:0, 26:34 Ткачак - 1 - 2:1, 37:32 Дебраск - 1 (Бертуцці, Заха) – 3:1

Воротарі: Уллмарк - Ліон

Кидки: 29 - 32

Бостон веде у серії 1:0

Даллас - Міннесота 2:3 (у другому овертаймі)

Шайби: 19:12 Капризов - 1 (Спаржеон, Зуккарелло) - 0:1, 22:09 Хінц - 1 (Бенн) - 1:1, 24:13 Робертсон - 1 (Хейсканен, Павелскі) - 2:1, 34:35 Стіл - 1 (Нюквіст) - 2:2, у другому овертаймі 12:20 Хартман - 1 - 2:3

Воротарі: Оттінгер - Густавссон

Кидки: 54 - 48

Міннесота веде у серії 1:0

Едмонтон - Лос-Анджелес 3:4 (у першому овертаймі)

Шайби: 06:57 Драйзайтль - 1 (Янмарк) - 1:0, 12:31 Бушар - 1 (Ньюджент-Хопкінс, Хайман) - 2:0, 40:52 Кемпе - 1 (Рой, Копітар) - 2:1, 48:46 Драйзайтль - 2 (Кейн) - 3:1, 51:23 Кемпе - 2 (Байфілд, Копітар) - 3:2, 59:43 Копітар - 1 (Арвідссон, Дано) - 3:3, у першому овертаймі 09:19 Лафалло - 1 (Арвідссон, Копітар) - 3:4

Футбол | 03 травня 2024, 07:22 1

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ