Юрій ВІРТ: «Ми сьогодні втратили два очки»

Тренер «Вереса» – про гру з «Металістом»

1297
2
НК Верес

Головний тренер рівненського «Вереса» прокоментував гру своїх підопічних в надрезультативному матчі з «Металістом» (5:5).

«5:5 - це, мабуть класно для глядачів. Багато забитих голів. Я вважаю, що ми сьогодні втратили два очки.

Ми дуже невдало розпочали гру. «Металіст» забив двічі після суто індивідуальних наших помилок. Довелося думати, як повертатися в гру. Команда зуміла проявити характер, зрівняти рахунок. Потім сталася гольова перестрілка, яка дозволила харків'янам зберегти лідерство до перерви.

У перерві я казав команді, що нам потрібно додавати, більш активно використовувати фланги, тому що суперник закривав центр поля.

Увімкнули швидкість, вийшли вперед. Гра давалася і мали забивати ще. Дмитро Кльоц повинен був закривати гру. Ще мали хороші моменти, в яких прекрасно зіграв голкіпер «Металіста». У підсумку все це привело до пропущеного голу і до втрати двох очок. Загалом по другому тайму ми заслуговували на більше, ніж нічию.

Із захисниками в нас просто біда. Це ні для кого не секрет. Є травмовані, немає глибини складу. І ми дуже легко дали «Металісту» забити чотири м'ячі до перерви. З нетерпінням чекаємо повернення травмованих, щоб збільшувати конкуренцію і покращувати гру», – сказав Вірт.

(9)

Дмитро ХРИСТИЧ: «У Дивізіоні 1A Україні потрібно прагнути до медалей»
Хокей | 04 травня 2024, 00:35 0

Наставник оцінив успішний чемпіонат світу

Полтавські Робін Гуди. Металіст 1925 обіграв Ворсклу в матчі з 5 голами
Футбол | 04 травня 2024, 20:12 16

Команда з Харкова вперше перемогла під орудою Скрипника та залишила зону вильоту