| Оновлено 11 квітня 2023, 01:19
1637
0

Перуджа сенсаційно поступилася Альянсу у чвертьфіналі італійської Суперліги

Слідом за Лігою чемпіонів українець Плотницький разом із партнерами вибули і з чемпіонату Італії

1637
0

Нарешті завершилися всі чвертьфінальні серії (до трьох перемог) чемпіонату Італії з волейболу серед чоловіків. У всіх парах боротьба за вихід до півфіналу вийшла дуже завзятою, причому у трьох з них для виявлення переможця були потрібні п'яті матчі.

Драматично склалися останні дні для «Перуджі», за яку виступає капітан національної збірної України Олег Плотницький. Команда завершила боротьбу за трофей Ліги чемпіонів, програвши за сумою двох матчів польській «Заксі». І ось сьогодні сталось фіаско в національній першості.

Перед чвертьфіналом саме «Перуджа» вважалася явним фаворитом, оскільки посіла перше місце на груповому етапі, вигравши всі 22 матчі. Щодо їхніх суперників, то «Альянс» фінішував восьмим, набравши на 35 очок менше за «Перуджу» і ледве пробившись до плей-оф. Але всі прогнози стали руйнуватися з другого матчу, коли клуб із Мілану виграв вперше. А у четвертому поєдинку він повторив свій успіх, зрівнявши загальний рахунок у серії 2:2.

І ось вона, вирішальна п'ята зустріч. Після двох партій на табло рівновага – 25:18 та 20:25. Ключовим тут став третій сет, де шальки терезів довго коливалися то в один, то в інший бік. Перемогли гості 27:29. Вони взяли і заключну четверту партію 23:25.
Олег Плотницький у понеділок вийшов у стартовому складі та набрав 8 очок.

Також у п'ятому поєдинку клуб «Кучіне Лубе» з Чівітанови зламав опір «Верони» 3:0. А ось новоспечені володарі Кубку ЄКВ гравці «Модени» теж вдома поступилися у вирішальній грі «П'яченці» 2:3, хоча вели по ходу її 2:0.

Трохи раніше до півфіналу пробилася команда «Трентіно», яка виграла чвертьфінальну серію у «Монци» із загальним рахунком 3:1.