Все ж таки буде польський фінал у чоловічій Лізі чемпіонів

Вперше за останні 8 років у головному матчі турніру не зіграє італійський клуб

2082
2
CEV

Завершились повторні півфінальні поєдинки чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів сезону 2022-2023 років. Нагадаємо, що тиждень тому перемоги здобули дві польські команди «Закса» та «Ястшембски Вегель», причому з однаковим рахунком 3:1. Саме вони й пробилися до фіналу за сумою двох матчів.

Переможці двох останніх турнірів волейболісти «Закси» сьогодні грали у Перуджі проти місцевого однойменного клубу, у якому виступає капітан національної збірної України Олег Плотницький. Вже після двох стартових партій стало зрозуміло, що гості виконали своє головне завдання та вийшли у фінал. Вони виграли по черзі 23:25 та 18:25. Таким чином, підсумковий результат вже не мав особливого значення, тож тренери команд дозволили собі внести корективи до складів.

Команди взяли ще по одній партії та «Закса», зрештою, вдруге перемогла у чотирьох сетах. Олег Плотницький у цьому поєдинку набрав 10 очок. Так вийшло, що наш гравець втретє поспіль разом із «Перуджею» виступав у півфіналі, але, на жаль, тепер знову не зможе безпосередньо поборотися за головний трофей Ліги чемпіонів. Тим більше прикро для нього самого і його партнерів, що фінальний матч відбудеться в Італії у Турині.

Суперниками «Закси» у фіналі будуть земляки з клубу «Ястшембски Вегель». Поляки напередодні вдома хоч і поступилися турецькому «Халкбанку» 2:3, але пройшли далі завдяки перемозі в гостях у чотирьох партіях. Тут відзначимо вихованця українського волейболу Юрія Гладиря, який наразі має польський паспорт. У грі з «Халкбанком» він набрав 12 очок.

Ліга чемпіонів з волейболу сезону 2022-2023 років
Чоловіки. Півфінал. Другі матчі. 5-6 квітня

«Ястшембски Вегель» (Ястшембе-Здруй, Польща) – «Халкбанк» (Анкара, Туреччина)
2:3 (25:17, 18:25, 22:25, 25:16, 12:15)
Перший матч – 3:1

«Перуджа» (Італія) – «Закса» (Кендзежин-Козле, Польща)
1:3 (23:25, 18:25, 25:19, 25:27)
Перший матч – 1:3

Фінальний матч у Турині відбудеться 20 травня. І вперше за 8 років у вирішальній грі не гратиме італійський клуб.

(11)

Новий шанс збірної України. Анонс чемпіонату світу з хокею
Хокей | 26 квітня 2024, 12:51 5

Команда Дмитра Христича спробує вийти до Дивізіону 1A

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»