Перуджа програла у четвертому матчі чвертьфіналу чемпіонату Італії

Плотницький зі своїми партнерами вирішуватиме питання виходу до півфіналу лише у п'ятому поєдинку

1604
0

Зіграно четверті матчі 1/4 фіналу чемпіонату Італії з волейболу серед чоловіків Суперліги. Переможці групового етапу волейболісти «Перуджі», які, нагадаємо, весь турнір пройшли без поразок, несподівано зіштовхнулися зі складнощами у протистоянні з міланським «Альянсом». Вигравши перший поєдинок серії до трьох перемог вдома 3:0, один та фаворитів чемпіонату, за який виступає український догравальник Олег Плотницький, потім поступилася у гостях 2:3. У третьому матчі «Перуджа» знову перемогла на своєму майданчику 3:1 і сьогодні була готова досягти остаточного успіху у чвертьфінальній серії. Але не вийшло.

Волейболісти «Альянсу», мабуть, добре підготувалися до ігор з «Перуджею», вивчивши її сильні та слабкі сторони. У четвертій грі вони вдруге виявилися сильнішими, обігравши суперників у п'яти партіях. Що цікаво, гості вели у рахунку за сетами 1:2, однак наприкінці четвертої партії господарі перемогли 28:26, а потім і на тай-брейку 15:13.

До речі, ще у двох парах чвертьфіналу рахунок серій став 2:2. І лише клуб «Трентіно», перемігши у гостях «Монцу» 3:0, зумів вийти до півфіналу.