| Оновлено 26 березня 2023, 22:14
1175
0

Перуджа та Олег Плотницький перемогли у третьому матчі 1/4 фіналу Серії А

На своєму майданчику команда з українським догравальником завдала поразки «Альянсу» 3:1

1175
0

Сьогодні відбулися треті матчі чвертьфінальних серій (до трьох перемог) чемпіонату Італії з волейболу серед чоловіків Суперліги. Один із головних фаворитів турніру «Перуджа», за яку виступає український догравальник Олег Плотницький, на своєму майданчику приймала міланський клуб «Альянс».

У першій зустрічі «Перуджа» вдома впевнено виграла 3:0, а ось у Мілані успіху досягли господарі майданчика 3:2. У неділю гра знову відбулася у Перуджі і розпочалася вона з того, що «Альянс» несподівано взяв перший сет 22:25. Кінцівка другої партії стала ключовою. Суперники довгий час не хотіли поступатися один одному, поки «Перуджа» не перемогла 30:28. У двох наступних сетах місцеві волейболісти виглядали вже краще і виграли 25:18 та 25:20.

Олег Плотницький (на фото в атаці) у цій зустрічі був одним із найкращих у складі «Перуджі», набравши 18 очок.

Цікаво, що і в трьох інших парах чвертьфіналу після сьогоднішніх матчів рахунок серій 2:1. Попереду поки що «Верона», «Трентіно» та «Модена».