На 40 хвилині Вагідуллах Фагір (Данія U21) не реалізував пенальті (поперечина).

Україна U21: Фесюн – Драмбаєв (Лях, 85), Боль, Дідик, Роман – Рубчинський (Хлань. 85), Желізко, Очеретько – Брагару (Кащук, 70), Кухаревич (Сікан, 70), Назаренко (В’юнник, 71).

Запасні: Батагов, Біловар, Бражко, Вівчаренко, Криськів, Михайленко, Нещерет, Таловєров.

Данія U21: Йоргенсен – Адельгор, Гей, Єнсен, Гааєї – Клем, Фрауло, К’єргор – Квістгорден, Фагір, М. Гансен.

Запасні: Аєгідіус, Бірет, Буш, Крузе, Груббе, Корсбо, Лінд, Нільсен, К. Гансен, Чуквуані.

Стадіон: «Titanic Sports Complex» (Белек, Туреччина).

24 березня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +4

ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! В'юнник низом пробив у дальній кут із лівого флангу штрафного, голкіпер відбив перед собою, а Сікан добив у порожні!

24 березня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Кащук просто віддав м'яч суперникам під час просування правим флангом атаки.

24 березня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

24 березня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

МОМЕНТ! К'єргор головою завершив подачу з правого флангу перед воротарським, але поцілив над воротами.

24 березня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Постріл від Лінда з правого флангу штрафного пролетів повз дальню стійку.

24 березня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Хлань також у грі.

85’

Лях вийшов на поле.

24 березня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Гол. К'єргор забив із пенальті в правий нижній кут.

84’

ПЕНАЛЬТІ! Збили нападника Данії біля лівого кута нашого штрафного.

24 березня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Передачу зі штрафного з лівого флангу воротар Данії забрав біля ближньої стійки.

24 березня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

В'юнник пробігся лівим флангом атаки, але його збили ще біля центральної лінії.

24 березня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Передачу з лівого флангу від В'юнника перехопили суперники.

24 березня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Фол проти Драмбаєва на лівому фланзі нашого захисту.

24 березня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

В'юнник замінив Назаренка.

24 березня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Брагару, Кухаревича зняли з гри. Кащук та Сікан з'явивились.

24 березня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Дальній постріл із лівого флангу від Рубчинського пройшов повз дальню стійку.

24 березня о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Прицільний гарматний постріл від Очеретька здалеку з правого флангу атаки в ближній кут!

24 березня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Роман протягнув м'яч правим флангом атаки, зіграв до штрафного на Назаренка, але той подав у суперника.

66’

Намагаємось тримати м'яч у себе цими хвилинами.

24 березня о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Фол від Гея на правому фланзі атаки проти Очеретька.

24 березня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Гансен із лівого флангу штрафного завершував ударом передачу К’єргор на хід, але влучив у захисника.

24 березня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

К’єргор запустив дальній постріл із центральної зони, але спрямував м'яч над воротами.

24 березня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Кухаревич у центрі штрафного не зачепився за подачу з правого флангу.

58’

Відновилась картинка.

24 березня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Знову є якісь проблеми з телевізійною картинкою.

24 березня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Очеретька збили на лівому фланзі атаки, після чого команди поштовхались.

24 березня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Квістгорден прокинув повз Романа на лівому фланзі атаки, після чого той сфолив.

24 березня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Гол. Простріл із правого флангу центральні захисники примудрились перевести на ногу Квістгордену на дальній кут воротарського, який не пробачив.

24 березня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

24 березня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

24 березня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Тримається м'яч у Данії на нашій половині поля.

24 березня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

МОМЕНТ! Відскок у порожні ворота головою добивав Гансен, проте не влучив у лівий кут!

40’

ПОПЕРЕЧИНА! ФАГІР ПРОБИВ У ВЕРХНІЙ ПРАВИЙ КУТ, АЛЕ ВЛУЧИВ У КАРКАС ВОРІТ!

24 березня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

ПЕНАЛЬТІ! Драмбаєв помилився під час передачі перед власним штрафним, після чого Дідик збив Квістгордена.

24 березня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Назаренко в підкаті на правому фланзі захисту зупинив просування Квістгордена.

24 березня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Дальній постріл із лівого флангу від Клема опустив м'яч уже за воротами.

32’

Не виходить Данія з нашої половини.

24 березня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Фол від Назаренка на правому фланзі захисту проти Квістгордена.

24 березня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Не можемо вийти з-під тиску суперників цими хвилинами.

24 березня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Суперники розігрують широкі атаки перед нашим штрафним.

24 березня о 15:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Передача до правого флангу атаки на Гааєї пішла до офсайду.

24 березня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! На лівому фланзі штрафного Драмбаєв п'ятою залишив на Брагару, а той на виконання поклав у дальню дев'ятку!

24 березня о 15:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

ШТАНГА! Блискавична контратака через правий фланг зусиллями Назаренка дісталась до штрафного, але постріл у дальній кут приняла на себе стійка!

24 березня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Блокував Роман подачу з лівого флангу атаки суперників.

24 березня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

МОМЕНТ! Фесюн потягнув із-під поперечини завершення головою подачі з правого флангу до центру штрафного від Фагіра.

17’

МОМЕНТ! Квістгорден із лівого флангу штрафного бив у дальній кут, проте Фесюн парирував.

24 березня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Кутовий із лівого флангу від Желізка на ближню був перехоплений.

24 березня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Брагару заходив до лівого флангу штрафного, але повз Гея м'яч не протиснув.

24 березня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

На 13 хвилині трансляція відновилась.

24 березня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Трансляція матчу зупинилась на 7 хвилині. Дя-ку-є-мо!

7’

Простріл із правого флангу від Назаренка забрав до рук воротар.

24 березня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Суперники розігрують без намагань завершувати.

24 березня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Україна перебуває під тиском на власній половині.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

Коли УАФ щось зробить прямими руками, то й трансляції будуть починатись вчасно.

У п'ятницю, 24-го березня, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться Україна U21 та Данія U21. Матч пройде в Белеку (Туреччина), на полі стадіону Titanic Sports Complex, початок о 15:30.

Молодіжна збірна України, як і головна команда країни, а також футболісти категорії U-19, найближчим часом працюватимуть під керівництвом одного наставника – Руслана Ротаня. При цьому завдання юнаків віком до 21 полягає в якісній підготовці до чемпіонату Європи-2023, який улітку відбудеться в Грузії та Румунії. У групі нам протистоятимуть другі з пари господарів турніру, а також Іспанія та Хорватія, тому майбутній товариський матч проти однолітків з Данії дозволить не лише підготуватися до наступного спарингу проти Італії, але й дасть змогу зіграти проти тактично грамотної, фізично сильної та амбітної команди.

Склад молодіжної збірної України

Воротарі: Руслан Нещерет («Динамо» Київ), Кирило Фесюн («Колос» Ковалівка), Яків Кінарейкін («Дніпро-1» Дніпро).

Захисники: Ростислав Лях, Віталій Роман, Роман Дідик (усі — «Рух» Львів), Максим Таловєров (ЛАСК, Австрія), Крістіан Біловар (АЕЛ, Кіпр), Олександр Сирота, Костянтин Вівчаренко (обидва — «Динамо» Київ), Арсеній Батагов («Зоря» Луганськ), Олександр Драмбаєв («Зюльте-Варегем», Бельгія).

Півзахисники: Іван Желізко («Валмієра», Латвія), Валентин Рубчинський, Олександр Назаренко (обидва — «Дніпро-1» Дніпро), Володимир Бражко, Максим Хлань (обидва — «Зоря» Луганськ), Микола Михайленко («Олександрія»), Олексій Кащук («Сабах», Азербайджан), Олег Очеретько, Дмитро Криськів (обидва — «Шахтар» Донецьк), Максим Брагару («Чорноморець» Одеса).

Нападники: Богдан В’юнник («Грацер», Австрія), Данило Сікан («Шахтар» Донецьк), Владислав Ванат («Динамо» Київ), Микола Кухаревич («Гіберніан», Шотландія).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна U21 – Данія U21.