Сачко програв на старті челенджера у Сен-Бріє
Українець не впорався з суперником із Естонії
![Сачко програв на старті челенджера у Сен-Бріє](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/97/orig_619433.jpg)
Український тенісист Віталій Сачко (№309 АТР) у першому колі турніру серії ATP Challenger у Сен-Бріє (Франція) з'ясував стосунки з естонцем Марком Лаялом (№388 АТР).
За 1 годину 23 хвилини Сачко зазнав поразки у двох сетах та завершив боротьбу у турнірі – 3:6, 3:6.
Весь сум від невдачі українця полягає в тому, що він поступився кваліфаєру, при цьому віддавши супернику три свої подачі, не зумівши відповісти жодним брейком.
Втім, із Сен-Бріє Віталій Сачко не прощається – він разом із чехом Йонашем Форейтеком ще виступить у парному розряді турніру. Їхній перший опонент - французький дует Клеман Шидех / Люка Санчез.
Челенджер Сен-Бріє. Перше коло
Віталій Сачко (Україна) – Марк Лаял (Естонія, Q) – 3:6, 3:6
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стрільба. Куліш завоював срібло Олімпіади-2024!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696727.jpg)
![Стрільба. Куліш завоював срібло Олімпіади-2024!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696727.jpg)
Сергій показав чудову стрільбу з гвинтівки
![Шалений тай-брейк. Сестри Кіченок не зуміли вийти до півфіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696816.jpg)
![Шалений тай-брейк. Сестри Кіченок не зуміли вийти до півфіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696816.jpg)
Людмила та Надія програли тандему Букша / Соррібес-Тормо з Іспанії
![Не 9-й. Стало відомо, під яким номером Довбик буде виступати у Ромі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696830.jpg)
![Сенсації не сталося. Визначено другу фіналістку Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696864.jpg)
![Ліга конференцій. Драма для Бєсєдіна. Підсумки 2-го раунду відбору, пари Q3](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696856.jpg)
![Ліга конференцій. Драма для Бєсєдіна. Підсумки 2-го раунду відбору, пари Q3](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696856.jpg)