Катерина УСИК: «Наш будинок перетерпів орків, але вони вкрали бойлер»
Дружина українського боксера-чемпіона – про чоловіка та родинний будинок, де жили рашисти
![Катерина УСИК: «Наш будинок перетерпів орків, але вони вкрали бойлер»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/96/orig_619293.jpg)
Дружина українського боксера Олександр Усика Катерина розповіла про щасливі миттєвості чоловіка та пояснила, що зараз з їхнім будинком у Ворзелі, куди рік тому дійшли рашистські окупанти.
– Після якого бою чоловік виглядав найбільш щасливим?
– Після кожного. Тому що кожний наступний бій – це ще один крок до втілення його спортивної мрії. Для мене кожен поєдинок – це нові емоції, приємні знайомства та пам’ять на все життя.
![Промоутер Ф'юрі анонсував важливі новини щодо бою з Усиком](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/96/middle_619256.jpg)
– Ми бачимо, як Олександр відповідає англійською Тайсону Ф’юрі. А хто у вашій родині найкраще знає англійську - ви чи чоловік? Українську краще поки опанував Олександр?
– Саша дуже старається, я ним пишаюся! А англійську ми вдвох зараз ретельно вчимо.
– Будинок у Ворзелі, де кілька днів жили російські окупанти, продали?
– Будинок у Ворзелі – це окрема історія. Цей будинок перетерпів орків! І це, звісно, значно погіршило його стан. З нашого будинку орки вкрали бойлер. Генератор лишився дивом – орки його витягнули, але їм не вистачило клепки в голові його ввімкнути. Подумали, що він зламаний, і лишили, коли бігли звідти. Зараз там живе українська родина з маленькою дитиною, яка через війну втратила своє житло – в їхню багатоповерхівку в Ірпені влучив снаряд. Голова родини спочатку займався відновленням нашого будинку, а потім ми з Санею надали його родині можливість поки пожити там. Нещодавно провідала їх. Молода пара, дитині півтора року.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Сенсація? Свьонтек – без золота Олімпіади-2024. Відома перша фіналістка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696766.jpg)
![Сенсація? Свьонтек – без золота Олімпіади-2024. Відома перша фіналістка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696766.jpg)
Чжен Ціньвень переграла Ігу у півфіналі і побореться за золоту медаль у Парижі
![Відомо, за якої умови Холанд залишить Ман Сіті. Він хоче тільки в один клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696608.jpg)
![Відомо, за якої умови Холанд залишить Ман Сіті. Він хоче тільки в один клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696608.jpg)
Ерлінг мріє грати за «Реал» Мадрид
![Хавбек України U-23: «Брат служить у ЗСУ. На фронті дивилися наші матчі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696615.jpg)
![Хавбек України U-23: «Брат служить у ЗСУ. На фронті дивилися наші матчі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696615.jpg)
![Один із найсильніших клубів світу націлився на Луніна. Дають великі гроші](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696814.jpg)
![Один із найсильніших клубів світу націлився на Луніна. Дають великі гроші](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696814.jpg)
![«Трохи смішно». Бухов відреагував на невихід у фінал Олімпіади у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696851.jpg)
![«Трохи смішно». Бухов відреагував на невихід у фінал Олімпіади у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696851.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/148/thumb_349633.jpg)
![Александр Пышненко](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/148/thumb_349633.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/77/thumb_15547.jpg)
![Serhiy (Миколаїв)](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/77/thumb_15547.jpg)