Зимовий кубок ПФЛ завершено. Визначено бронзового призера турніру

Дружба з Мирівки посіла 3-тє місце слідом за Лівим Берегом і Нивою Бузова

1007
0
ФК Дружба Мирівка

Завершився Зимовий кубок ПФЛ. Клуб Лівий Берег отримав за перемогу заслужений кубок, диплом і медалі.

17 березня сухою нічиєю завершився матч у Вінниці, де місцева Нива Вінниця приймала Ниву з Бузової. Попри те, що гості вже гарантували собі срібло турніру, але Сергій Карпенко виставив на гру ледь не найсильніший склад. Одночасно на вістрі з'являлися Семенець та Сомов – це свідчило про заточеність Ниви Бузова на атаку. Ледь не вперше в турнірі ПФЛ вінницькій Ниві вдалося виставити також оптимальний склад на гру, було помітно, що бронзові медалі входили в плани команди Олега Остапенка, навіть матч перенесли на центральний стадіон міста.

Особливо гострою у першому таймі гра не вийшла. Уже на 8-й хвилині Скляренко зльоту пробивав з району точки, але м'яч пролетів над поперечиною воріт господарів. А на 30-й хвилині Загорулько трішки не встиг на передачу з лівого флангу. По перерві, хоча вінничанам треба було забивати, щоб зачепитися за медалі, все ж ближчими до успіху були гості. Найкращий момент був у свіжого Калініна, який вийшов на рандеву з кіпером господарів Поповичем, але пробити того не зумів. Ще двічі Поповичу доводилося вступати в гру, але в підсумку команди закінчили матч миром 0:0.

Заключний 7-й тур Зимового Кубку ПФЛ завершився 18 березня двома матчами. Найбільша увага була прикута до матчу за участю Дружби з Мирівки і Чайки з Софіївської Борщагівки, де вирішувалася доля бронзових нагород змагань. Активніше матч почали гравці Дружби, і на 33-й хвилині Мачуленко отримав по ногах у штрафному Чайки, а Недоля реалізував пенальті (1:0). На початку другого тайму перевагу закріпив Порохня, який влучно пробив головою після навісу Недолі з кутового. Таким чином, Дружба виграла (2:0) і посіла третє місце в турнірній таблиці за підсумками 7 турів.

У Кременчуці молодіжна команда Кременя приймала харківський Окко і майже без проблем розібралася з суперником. Команда Ярослава Здирка забила на 27 хвилині зусиллями Покася. А в другому таймі П'ятибрат, Пігарєв та Тилоха довершили розгром харківської команди (4:0).

Дебютний турнір ПФЛ завершився. Кубок, диплом та медалі переможця отримав Лівий Берег перед контрольним матчем з Діназом, нагороди команді та тренерському штабу вручив президент ПФЛ Олександр Каденко. Друге місце посіла Нива Бузова, яка найближчим часом отримає свої призи за участь у турнірі. Чекають заслужені нагороди і на Дружбу з Мирівки, які вона урочисто отримає найближчим часом.