АРТЕТА: «Зберегли ворота на замку – це справді важливо»

Наставник «Арсеналу» Микель Артета прокоментував перемогу над «Фулхемом»

715
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Артета

Наставник «Арсеналу» Мікель Артета прокоментував перемогу над «Фулхемом» (3:0) у матчі 27-го туру АПЛ:

«Я дуже радий. Було важко грати проти добре організованої команди. Ми домінували у грі та створили багато моментів. Зберегли ворота на замку – це було справді важливо. І ми переконливо виграли гру, тож я дуже щасливий.

Чому зіграли на нуль. Багато в чому це вдала гра в захисті. 11 гравців повинні бути залучені до гри протягом 96 хвилин, і сьогодні я знову це побачив. Це матиме вирішальне значення.

У Прем'єр-лізі рахунку 1:0 або 2:0 недостатньо, а за 3:0 гра змінюється. Ще було багато часу грати, і ми трохи знизили рівень агресії. Я думаю, що хлопці показали чудову гру проти дуже сильного суперника. Сьогодні їхній день».

(5)

Максимум із мінімуму. Рух перевернув хід матчу проти Вересу
Футбол | 27 квітня 2024, 19:54 2

Команда Пономарьова повністю програла аутсайдерам перший тайм, але після перерви немов розквітла