Свято Габріелів та асистент Троссард. Арсенал із Зінченком розгромив Фулгем

Поєдинок завершився з рахунком 3:0, «каноніри» відірвалися від «Манчестер Сіті»

7428
5

У неділю, 12 березня, відбувся матч 27-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Фулгем» та «Арсенал». Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь «канонірів».

Рахунок у матчі було відкрито на 21-й хвилині завдяки голу Габріеля. Буквально за 5 хвилин перевагу «Арсенала» подвоїв Габріел Мартінеллі, а на другій доданій хвилині до першого тайму 3-й гол «канонірів» забив Мартін Едегор.

Усі 3 голи були забиті після передачі Леандро Троссарда.

Український футболіст Олександр Зінченко провів на полі 72 хвилини, після чого його замінили на Кірана Тірні. Варто зазначити, що на 77-й хвилині на полі з'явився форвард «Арсенала» Габріел Жезус. Він замінив Троссарда. 25-річний бразилець не грав із початку грудня 2022 року через травму.

Наразі «Арсенал» посідає перше місце у таблиці АПЛ, маючи у своєму активі 66 очок після 27 турів. Найближчий переслідувач «Манчестер Сіті» має 61 пункт.