Юрій ВІРТ: «Ми і на зборах багато пенальті не забивали»

Наставник «Вереса» – про нічию в матчі 17-го туру УПЛ проти «Ворскли»

1332
1
ФК Верес. Юрій Вірт

Головний тренер українського футбольного клубу «Верес» з Рівного Юрій Вірт прокоментував нічийний результат у матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу проти полтавської «Ворскли»:

«Враження – двояке. Грою я задоволений. Але результат міг бути кращим.

«Ворскла» краще працювала з м'ячем на старті. Вони грали агресивніше. Пропустивши, ми заграли розкутіше - розуміли, що треба відігруватися. І нам це вдалося. Ми почали краще чіплятися за м'яч. Ще до перерви могли забити.

У перерві просив команду залишити в роздягальні рахунок першого тайму, великими силами йти вперед і забивати.

Вийшли, двічі забили. Хороші, трудові голи. За рахунку 2:1 Микола Гайдучик міг закривати гру. Такі моменти треба реалізовувати. Пропущений другий гол – результат помилки. Дуже розчаровані, звісно, незабитими пенальті.

Зараз всі в роздягальні з опущеними головами. А я кажу їм – навпаки: «Підніміть голови»! Бо це вже історія. Ми грали проти дуже сильного суперника. І їм нічим не поступалися.

Щодо пенальті – знаю, що це не наша сильна сторона. Ми і на зборах багато пенальті не забивали. І в Першій лізі не забивали. Це все психологія футболістів».

Поєдинок 17-го туру УПЛ «Верес» – «Ворскла» завершився з рахунком 2:2. На 90+3 та на 90+4 хвилинах у гравців «Вереса» був чудовий шанс вирвати перемогу, але вони двічі не реалізували пенальті.