Команда Йовічевича дотиснула суперників у другому таймі

8695
32
УПЛ

Багато хто очікував, що в цьому матчі Ігор Йовічевич, враховуючи напружений календар, зробить суттєву ротацію складу своєї команди. Але такого не сталося. Тільки Сікан замінив на вістрі атаки Траоре, а в центрі поля замість Судакова грав Джурасек - Георгія ж відправили на проблемний лівий фланг атаки.

Оптимальний склад був і в «Кривбаса», тому були сподівання, що криворіжці перервуть свою безгольову серію в матчах з «Шахтарем», яка триває з 2008 (!) року (звісно, на це вплинула і тривала відсутність «Кривбаса» на футбольній карті, але тим не менш). Крім того, проводилася паралель з «Ліверпулем», який теж попередній матч виграв 7:0, а після нього несподівано поступився.

УПЛ

Перший тайм виправдовував ці очікування. Академічні атаки «Шахтаря» розбивалися об захист господарів, ті ж пробували бігати в контратаки, але робили це не надто часто. Тому не дивно, що за такого перебігу матчу запам'ятовувалися або фоли (за один з них Вернидуб-молодший отримав попередження), або індивідуальна майстерність. Вона по разу підвела Сарнавського і Джурасека - кіпер відбив перед собою дальній удар Судакова і пощастило, що Бондаренко не зумів точно пробити. А Джурасек цілком спокійно міг відкривати рахунок, але не зорієнтувався і замість акцентованого удару після подачі тільки ледь підрізав м'яч.

Єдиний момент «Кривбасу» - удар Задераки вище після проходу Хомченовського - теж не виглядав надто небезпечним. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

УПЛ

Замін в перерві не сталося, а хід матчу йшов так само, як і в таймі першому, ще хвилин 10. А тоді за справу взявся Судаков.

Пам'ятаєте гол Мудрика «Селтіку»? Судаков, який грав сьогодні на позиції Михайла, забив схоже - теж підібрав м'яч в центрі, протягнув до штрафного, змістився в центр і пробив під поперечину. 0:1, «Кривбас» не втримав ворота на замку.

Окрилені гості ніби скинули кайдани з ніг. На них перестав тиснути реультат, а криворіжці відверто знітилися. Йовічевич дав пограти Келсі та Шведу і саме ці гравці відзначилися ще, довівши рахунок до розгромного. Забивали вони схожим чином - після передач з правого флангу в центр штрафного. Тільки другому голу передувала гарна комбінація у виконанні Судакова та Шведа, а третьому - обрізка Банади і гольовий пас від Криськіва.

УПЛ

Розгромний рахунок дозволив «Шахтареві», по-перше, одноосібно очолити турнірну таблицю УПЛ, а по-друге, з гарним настроєм відправитися на єврокубковий матч до Нідерландів. А «Кривбас» у наступному турі пробуватиме брати очки з «Львовом».