Зимовий кубок ПФЛ. Лівий берег йде без втрат очок

Харківський Окко набрав перші очки у турнірі

770
0
ФК Лівий берег

П’ятий тур Відкритого зимового кубку ПФЛ стартував у п’ятницю, 3 березня, і одразу приніс неочікуваний результат. Аутсайдер змагань, харківський Окко, на стадіоні НТБ Колос сподівався здобути перші свої очки у матчі з Дружбою з Мирівки, яка виграла два з чотирьох своїх матчів.

І вже на 16 хвилині після навісу Проданова з правого флангу півзахисник Окко Єсаулов опинився один на куту воротарського майданчику і чітко пробив у ближній кут. 1:0. Господарі мали ще кілька нагод відзначитися після контратак, та й Дружба була налаштована щонайменше відігратися, лише Шевчук мав три своїх моменти – один його гол навіть був не зарахований через порушення.

У другому таймі команди демонстрували весняний відкритий футбол, де було багато помилок і можливостей для взяття воріт. Однак, у підсумку харків’яни у насиченому на події матчі здобули першу перемогу (1:0) і порадували своїх прихильників.

Другий ігровий день 5-го туру несподіванки не приніс. Кремінь приймав удома Ниву з Бузової і поступився (0:3). На 40 хвилині Сомов прорвався правим флангом до лінії воріт, прострілив у центр штрафного, й Тименко з другої спроби пробив кіпера Кременя. На початку другого тайму Сомов заробив штрафний неподалік від штрафного майданчику Кременя, й Головатенко прямим ударом зробив рахунок 2:0. А за 10 хвилин до фінального свистка Миколаюк навісив на п’ятачок, і Тименко ударом головою зробив дубль у матчі 3:0.

Нива з Бузової повертається на другу сходинку таблиці, а от Кремінь, який і цього дня виступав молодіжним складом, очок поки не набирав.

У заключному матчі вінницька Нива вдома приймала лідера турніру Лівий Берег (0:3). Уже в першому таймі гості забезпечили собі комфортну перевагу у три м'ячі. Двічі Співаков і Дідух розписалися у воротах молодіжного складу господарів. У другому таймі у складі господарів на полі з'явилися більш досвідчені футболісти, але рахунок залишився незмінним.

Таким чином, Лівий Берег здобув 5-ту поспіль перемогу у турнірі Ліги і наступного туру готується прийняти вдома харківський Окко. Для перемоги у турнірі команді Віталія Первака залишається зіграти щонайменше внічию. Вінницька Нива вирушить на виїзд до Кременя.

Голи: Співаков, 3, 11, Дідух, 29.

Стадіон Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, Вінниця. 5 березня, 14:00

6-й тур, 11 березня (базовий день)

• Лівий Берег – Окко
  • Кремінь – Нива В
  • Нива Б – Чайка

Дружба з Мирівки пропустить тур через непарну кількість команд.

Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву