Зимовий кубок ПФЛ. Після 4 турів впевнено лідирує Лівий Берег

Усі три матчі 4-го туру виграли господарі поля

669
0
ФК Лівый Берег

У минулий вік-енд усі три матчі 4-го туру Відкритого зимового кубка ПФЛ виграли господарі.

На стадіоні «Лівий Берег» однойменна команда, яка влітку має намір відновити свої виступи у Першій лізі, була фаворитом протистояння з учасником чемпіонської групи Першої ліги – кременчуцьким «Кременем». До речі, «Кремінь» здебільшого залучає до турніру ПФЛ свою молодь, а керує командою призначений нещодавно тренер «Кременя-2» Ярослав Здирко. Попри це, у першому таймі молоді вихованці кременчуцького футболу виглядали досить упевнено, створивши кілька моментів біля воріт Чернятинського. Але вже на початку другого тайму команда Віталія Первака вийшла вперед – Сухоручко скористався передачею Войцеховського і забив у порожні ворота. Натиск на ворота гостей перетворився у другий гол від Співакова, який забив ударом головою після навісу зі штрафного Астахова (2:0).

У матчі за участю «Дружби» і вінницької «Ниви» героєм матчу став півзахисник команди із Мирівки, вихованець чернігівського футболу Артем Грищенко. Уже на п’ятій хвилині він віддав чудову передачу до центру штрафного, й Недоля відкрив рахунок у матчі. За 10 хвилин Грищенко скористався передачею з флангу від Мачуленка і забив у порожні ворота. А наприкінці другого тайму півзахисник Дружби проявив індивідуальну майстерність і з району штрафного пробив Поповича (3:0). Цікаво, що Нива грала досить бойовим складом – відсутнім у заявці був лише капітан і найкращий форвард команди Артур Загорулько. Нива вперше програла у турнірі, а от Дружба здобула свою другу перемогу і зрівнялася зі своїми опонентами в таблиці за очками.

Ще один матч пройшов у Києві. «Чайка» приймала харківський Окко, який відпочивав минулого туру. Господарі двічі у середині першого тайму забили – на 21-й хвилині Литовченко був першим на добиванні, а за кілька хвилин асистував Ндукве - і довели матч до перемоги (2:0). Таким чином, Чайка приєдналася до квартету команд, у яких по 6 очок.

«Лівий берег», Київська обл. 13:00

Арбітр – Катерина Усова (Київська область)

Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – Окко (Харків) – 2:0

Голи: Литовченко, 21, Ндукве, 24.

СКК «Софіївський», с. Софіївська Борщагівка. 14:00.

Арбітр – Павло Децюк (Чернігів)

5-й тур, 4 березня (базова дата)

• Кремінь – Нива Бузова
  • Нива Вінниця – Лівий Берег
  • Окко – Дружба

Чайка пропускає 5-й тур через непарну кількість команд.