Шундель і ТалТех перемігли, Кравцов із дабл-даблом не допоміг Стіллерс
Українці провели матчі у клубах після повернення зі збірної України
![Шундель і ТалТех перемігли, Кравцов із дабл-даблом не допоміг Стіллерс](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/84/orig_616808.jpg)
Атакуючий захисник Анатолій Шундель допоміг своєму «ТалТеху» у чемпіонаті Естонії обіграти «Пярну» – 85:79. Українець після повернення зі збірної країни відіграв 31 хвилину, набрав 31 очко (7/9 двоочкових, 5/6 триочкових, 2/2 штрафних), зібрав 8 підбирань, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення за 5-х втрат та 4-х фолів.
А ось «Калев» несподівано програв «Раплі» – 77:83. Український розігруючий «Калева» Олександр Ковляр відіграв 18 хвилин, набрав 14 очок (4/6 двоочкових, 2/4 триочкових), зібрав 3 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 2-х втратах та 3-х фолах. Український важкий форвард клубу «Рапла» Антон Давидюк відіграв 12 хвилин, набрав 4 очки, зібрав 1 підбір.
У чемпіонаті Тайваню центровий В'ячеслав Кравцов оформив дабл-дабл за «Гаосюн Стілерс», хоча його команда поступилася «Кінгз» – 88:101. Українець відіграв 38 хвилин, набрав 18 очок (9/16 двоочкових), зібрав 12 підбирань, здійснив 1 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 4-х втратах.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ембіід відповів на свист французьких фанів: «Я – американець»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696419.jpg)
![Ембіід відповів на свист французьких фанів: «Я – американець»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696419.jpg)
Гравець міг виступати за збірну Франції
![Реал програв Мілану в США. Лунін без нуля](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696689.jpg)
![Реал програв Мілану в США. Лунін без нуля](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696689.jpg)
Іспанський та італійський клуби провели спаринг
![«Я тебе попередив». Ф'юрі звернувся до Усика щодо реваншу 21 грудня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696571.jpg)
![Шалений тай-брейк. Сестри Кіченок не зуміли вийти до півфіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696816.jpg)
![Шалений тай-брейк. Сестри Кіченок не зуміли вийти до півфіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696816.jpg)
![Результати Q2 Ліги чемпіонів. Визначено всі пари 3-го раунду кваліфікації](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696653.jpg)
![Результати Q2 Ліги чемпіонів. Визначено всі пари 3-го раунду кваліфікації](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696653.jpg)