РОТАНЬ: «Суддівство? Усі все бачили, але з усіма таке трапляється»
Наставник «Олександрії» – про роботу Анастасії Романюк у матчі з «Металістом 1925»
![РОТАНЬ: «Суддівство? Усі все бачили, але з усіма таке трапляється»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/82/orig_616478.jpg)
Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань висловив думку щодо суддівства у відкладеному матчі 6-го туру чемпіонату України з «Металістом 1925» (3:3), який судила Анастасія Романюк з Івано-Франківська.
![Руслан РОТАНЬ: «Найближчим часом у нас буде поповнення»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/82/middle_616466.jpg)
«Суддівство? Усі все бачили. Мабуть, [що] ми, що «Металіст 1925» не задоволені тим, як бригада арбітрів проводила цей матч. Але помилки є помилки. Що ми можемо вдіяти? Потрібно дивитися на свою гру. Коментувати не хочеться, усі помиляються. Так, десь вона (арбітр Анастасія Романюк. – прим.) втратила нитку гри, але з усіма таке трапляється», – заявив Ротань.
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696652.jpg)
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696652.jpg)
Sport.ua представляє анонс 5-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![ФОТО. Крики болю. Гравця Динамо вивезли з поля під час матчу ЛЧ 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696640.jpg)
![ФОТО. Крики болю. Гравця Динамо вивезли з поля під час матчу ЛЧ 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696640.jpg)
Максим Дячук усім тілом приземлився на руку та отримав пошкодження у грі з Партизаном
![ПАЛЯНИЦЯ: «Багато залежатиме від того, чи заб'є Полісся швидкий гол»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696747.jpg)
![ВІДЕО. Довбик прилетів до Рима та зустрівся з фанатами](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696748.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696580.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696580.jpg)