ВОРОНІН: «Контакт із багатьма російськими друзями втрачено»
Екснападник збірної України – про річницю рашистського вторгнення в Україну
![ВОРОНІН: «Контакт із багатьма російськими друзями втрачено»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/81/orig_616328.jpg)
43-річний Андрій Воронін згадав події 24 лютого 2022 року, коли рашистські війська вторглися на територію України, розпочавши повномасштабну війну.
«Як я можу забути той день? Я був у Москві, спав. Мене розбудили діти: «Тату, війна». Моєю першою реакцією було: «Яка війна? Дозвольте мені спати!» Потім я увімкнув телефон. На ньому було стільки повідомлень, скільки я зазвичай отримую на свій день народження. Потім я ввімкнув телевізор, і зрозумів – сталося неймовірне», – розповів Воронін.
Рік тому Воронін працював помічником тренера у московському динамо. Після початку вторгнення рф в Україну він відразу ж рф залишив і поїхав з сім'єю до Німеччини,у Дюссельдорф.
«Досі не віриться, що це взагалі сталося. І триває вже дванадцять місяців. Що довелося пережити людям в Україні за цей час? Наші міста, загиблі мирні жителі, діти, жінки, немає електрики і немає води вже давно... Якби передбачив, що це станеться з моєю країною, то я б нізащо не повірив.
Як може бути щасливою людиною, коли від бомбардувань гинуть діти? Я не можу уявити нічого подібного. Але люди є у росії, які це підтримують. Кожна нормальна людина має бути проти війни.
Контакт із багатьма російськими друзями втрачено. Але я отримував і досі отримую коментарі від росіян, які мене лають. Мовляв, ти був радий взяти наші гроші, а тепер проти нас. Гей, це була робота у Москві. Це не забороняє мені бути проти війни», – заявив Воронін.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ШОВКОВСЬКИЙ: «Перемога з неприємним присмаком. Дячук вибув надовго»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696663.jpg)
![ШОВКОВСЬКИЙ: «Перемога з неприємним присмаком. Дячук вибув надовго»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696663.jpg)
Футболіст Динамо у матчі з Партизаном отримав дуже серйозне пошкодження
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696580.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696580.jpg)
Барбора Крейчикова програла Анні Кароліні Шмідловій у двох сетах у 1/4 фіналу
![Динамо вперше за два роки зіграло на «нуль» у єврокубках](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696760.jpg)
![ВІДЕО. Довбик прилетів до Рима та зустрівся з фанатами](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696748.jpg)
![Хірн критично відреагував на фінансові запити Усика щодо 3-го бою з Джошуа](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696576.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![luceorius](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/152/thumb_350568.jpg)
![adidas77](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/152/thumb_350568.jpg)
![](/images/smiles/sad.png)
![](/images/smiles/sad.png)
![](/images/smiles/sad.png)