23.02.2023 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:2 2 : 1

Ренн – Шахтар – 2:1 (пен. 4:5). Валідол та пенальті. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд поєдинку-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи

41127
13
ФК Шахтар. Стадіон Ренн

У четвер, 23 лютого, «Шахтар» Донецьк у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи на виїзді грав з «Ренном».

За тиждень до цього «Шахтар» у Варшаві здобув перемогу з рахунком 2:1. На цей раз «Ренн» вдома відіграв фору завдяки голу Карла Токо-Екамбі на початку 2-го тайму. Було призначено додаткові тайми. Спочатку забив «Ренн» (2:0), а «Шахтар» зрівняв рахунок на останній хвилині завдяки зрізці захисника суперника (2:1).

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Пенальті були валідольними. Маючи перевагу 3:1 після трьох ударів, гірники промазали двічі і рахунок зрівнявся (пен. 3:3). Але далі пощастило саме команді Йовічевіча (пен. 5:4).