Грем ПОТТЕР: «Сумний вечір, Челсі заслужив забити гол»

Мудрик не вразив, команда моментів не реалізувала

6406
9

«Челсі» у матчі АПЛ програв аутсайдеру «Саутгемптону» з рахунком 0:1. Сині у другому таймі мали достатньо моментів, але не забили, що розчаровує тренера Грема Поттера.

«У першому таймі зіграли гірше, ніж мали. Це розчаровує, хоча тому є причина, враховуючи великі зміни у складі. Але перший тайм розчарував, а Уорд-Праус нас покарав чудовим ударом зі штрафного. У другому таймі «Челсі» зіграв краще та зробив достатньо, щоб забити гол».

«Не використали шанси, тож маємо сумний вечір. Гол заслужили, але поки все складається так, як складається. Тепер готуватимемося до «Тоттенхема», — сказав Поттер.

Український хавбек Михайло Мудрик вийшов на 64-й хвилині та не зумів загострити гру.