ЧС-2023 з біатлону. Україна посіла 13 місце у чоловічій естафеті

Чемпіонами світу стали французи

9436
12

У німецькому Обергофі в рамках чемпіонату світу 2023 з біатлону відбулася чоловіча естафетна гонка. Збірну України в ній представили Артем Прима, Дмитро Підручний, Богдан Цимбал та Антон Дудченко.

На другому етапі, при стрільбі з положення стоячи, Дмитро Підручний потрапив під сильний порив вітру і заробив одразу 4 кола штрафу.

Після такого фіаско український квартет втратив навіть теоретичні шанси поборотися за високі місця. У результаті наша команда посіла 13 місце.

Чемпіонами світу стали біатлоністи збірної Франції, срібні медалі здобули норвежці, а бронзові медалі повезуть додому шведи.

Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

ЧС з хокею. Календар збірної України (оновлюється)
Хокей | 02 травня 2024, 10:00 7