Визначено лідерів. У зимовому кубку ПФЛ зіграно матчі другого туру

Лівий Берег та Нива Бузова продовжують йти по турніру без втрат очок

1311
0
ФК Лівий Берег

У минулий вік-енд відбувся 2-й тур Зимового кубка ПФЛ.

Лівий Берег у номінально гостьовому матчі приймав на своєму стадіоні Дружбу з Мирівки. Команда Віталія Первака у першому таймі була змушена багато оборонятися, шукаючи нагоди у контратаці. І перед самим свистком на перерву Лівий Берег таки використав свій момент – після чудового флангового навісу Дударенка невисокий Войцеховський зумів ударом головою замкнути дальню штангу. 0:1. Пропущений гол дещо знітив Дружбу, яка в другому таймі майже нічого не створила біля воріт Чернятинського і в підсумку арбітр зафіксував другу поспіль перемогу Лівого Берега.

У другому матчі Нива з Бузової приймала харківський Окко, і майже без проблем здобула чергову перемогу. Уже на другій хвилині Калинина не за правилами зупинили у власній штрафній гравці Окко і Сомов з «точки» розвів по різних кутах кіпера і м’яч. 1:0. На 60 хвилині Захаревич скористався з дитячої помилки кіпера суперника і забив м’яча у порожні ворота. 2:0. За кілька хвилин Бистрицький дещо відновив інтригу в матчі, замкнувши дальню стійку. 2:1. Але остаточну крапку поставила саме Нива, коли після дотепного розіграшу стандарту Даценко ударом головою зробив рахунок 3:1.

У неділю, 12 лютого, Чайка закривала другий тур змагань ПФЛ на стадіоні спорткомплексу Софіївський і здобула перемогу з рахунком 8:0 над Кременем. Гості переглядали у цьому матчі зовсім юних футболістів, а керував їхніми діями тренер Ярослав Здирко. І якщо у першому таймі гості стримували натиск більш досвідчених суперників і пропустили лише одного разу, то кінцівка другого тайму стала ударною для Чайки, які за 10 останніх хвилин забили чотири рази.

У підсумку Лівий Берег і Нива Бузова продовжують йти без втрат очок. Кремінь не найкращим чином дебютував у цих змаганнях, а Чайка здобула свої перші три очки і готується до відповідального виїзду у Вінницю.

У суботу, 18 лютого, пройдуть три матчі 3-го туру зимового кубка ПФЛ. Центральним у турі стане протистояння лідерів змагань – Лівого Берега та Ниви з Бузової, які не втрачали очок і очолюють турнірну таблицю. У Вінниці місцева Нива прийматиме Чайку з Петропавлівської Борщагівки

Зимовий кубок ПФЛ. 2-й тур

Дружба (Мирівка) Лівий Берег (Київ) – 0:1

Гол: Войцеховський, 45

Нива (Бузова) – Окко (Харків) – 3:1

Голи: Сомов, 3 (пен), Захаревич, 60, Даценко, 71 – Бистрицький, 64

Чайка (П. Борщагівка) Кремінь (Кременчук) 8:0

Голи: Махонін, 4, Музиченко, 46 (пен), 88, Шакун, 49, Ндукве, 57, Дубілей, 77, 82, Вечурко, 90.

Нереалізований пенальті: Тищенко, 36 (Чайка).

Турнірна таблиця

3-й тур, 18 лютого

• 13:00. Лівий Берег (Київ) – Нива (Бузова)

Київ. Лівий Берег. Арбітр: Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя)

• 14:00. Кремінь (Кременчук) – Дружба (Мирівка).

Кременчук. Кремінь Арена ім.О.Бабаєва. Арбітр: Олексанжр Садовий (Кременчук)

• 14:00. Нива (Вінниця) – Чайка (Петропавлівська Борщагівка)

Вінниця. Стадіон педколеджу. Арбітр: Павло Дубровець (Житомир)

(3)

Все вирішиться у Парижі. Боруссія мінімально перемогла ПСЖ
Футбол | 01 травня 2024, 23:58 24

У другому півфіналі ЛЧ сильнішою виявилася німецька команда, хоча парижани мали багато моментів