Футбол на снігу. Дві Ниви виграли у першому турі Зимового кубка ПФЛ

1576
0
ФК Нива Бузова

Перший тур Зимового кубку ПФЛ закрився двома матчами у неділю, 5 лютого.

Вінницька «Нива» приймала вдома «Окко» з Харкова і на досвіді здобула перемогу. Якщо у першому таймі команди не зуміли забити, то по перерві гравці «Ниви» свого досягли. Спочатку Артур Загорулько на 55-й хвилині був спритнішим за своїх візаві на другому поверсі (1:0). А за дві хвилини Олексій Швець вдало скористався передачею Страшкевича і з кута штрафного поставив остаточну крапку в матчі (2:0).

У другому матчі «Дружба» з Мирівки на стадіоні «Колос» приймала «Ниву» Бузова. Цей матч видався досить драматичним. Уже на старті поєдинку господарі зуміли відзначитися двічі, однак Головатенко, Семенець та двічі Євпак своїми голами здобули вольову перемогу для «Ниви» (4:2).

Також в першому турі 4 лютого «Лівий Берег» мінімально обіграв «Чайку» (1:0), а «Кремінь» цей тур пропускав.

Таким чином, вінницька «Нива», «Лівий Берег» та «Нива» з Бузової з перемогами у першому турі очолюють турнірну таблицю.