Кінгслі КОМАН: «Мені було складно святкувати гол»
Француз – про перемогу «Баварії» над «ПСЖ»
![Кінгслі КОМАН: «Мені було складно святкувати гол»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/73/orig_614759.jpg)
Півзахисник мюнхенської «Баварії» Кінгслі Коман дав оцінку перемозі над «ПСЖ» (1:0) у першій грі 1/8 фіналу ЛЧ, яка стала можливою завдяки голу у його виконанні.
«Перемога на виїзді – це завжди добре. З огляду на характер матчу ми, можливо, хотіли більшого на початку. Втім, наприкінці нам було складніше, тож ми зупинилися на 1:0.
![Достойно. Коман не святкував гол у ворота ПСЖ](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/73/middle_614752.jpg)
Мій гол? Це те, над чим ми багато працюємо на тренуваннях.
Моє повернення на «Парк де Пренс»? Це особливий клуб для мене, де я виріс. Це моє місто – місто, де я народився. Мені було складно святкувати гол, але зрештою ми все одно дуже задоволені перемогою», – розповів Коман.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Відомо, за якої умови Холанд залишить Ман Сіті. Він хоче тільки в один клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696608.jpg)
![Відомо, за якої умови Холанд залишить Ман Сіті. Він хоче тільки в один клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696608.jpg)
Ерлінг мріє грати за «Реал» Мадрид
![Євгенія ДОВГОДЬКО: «Розуміли, що медаль у нас у кишені»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696570.jpg)
![Євгенія ДОВГОДЬКО: «Розуміли, що медаль у нас у кишені»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696570.jpg)
Українська веслувальниця – про виступ на Олімпіаді
![Кроуфорд висловився про статус Усика в нинішньому світовому боксі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696533.jpg)
![Програла у матчі-трилері. Костюк не зуміла вийти до півфіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696655.jpg)
![Програла у матчі-трилері. Костюк не зуміла вийти до півфіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696655.jpg)
![Білодід зробила емоційне зізнання після вильоту з ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696534.jpg)