Сокіл вдруге поступився Дніпру і втратив лідерство у чемпіонаті

Дублі в матчі лідерів записали до свого активу Тищенко і Стецюра

684
0
Денис Носов. Матч лідерів

Перемога на льоду київського Палацу спорту вивела херсонців у лідери національного чемпіонату.

«Сокіл» (Київ) – «Дніпро» (Херсон) – 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)

Шайби: 0:1 – Бородай (Целогородцев, Захарченко), 00:11. 0:2 – Тищенко (Попережай, Гребеник), 04:35. 1:2 – Чердак (Мазур, Горлушко), 15:32. 1:3 – Стецюра (Бородай, Гребеник, - більш.), 24:54. 2:3 – Алексюк (більш.), 34:00. 2:4 – Тищенко, 41:58. 2:5 – Стецюра (Сидоренко, Лєсніков, - більш.), 51:39

Тон цій грі задала шайба Дениса Бородая на 11-й секунді зустрічі. «Дніпро» влаштував суперникові серйозну силову боротьбу, блискуче у воротах «щук» діяв голкіпер Едуард Захарченко. При цьому в «Сокола» за рахунку 2:3 наприкінці другого періоду була гарна нагода зрівняти рахунок. Проте Роман Благий, опинившись перед порожніми воротами, влучив у стійку. А на самому початку третьої 20-хвилинки груба помилка в обороні господарів призвела до другої шайби у виконанні того ж Тищенка. Оговтатися після цього голу «Сокіл» не зміг.

Спробу реваншу команда Костянтина Сімчука зробить у понеділок, 30 січня, коли команди зустрінуться на льоду київського Палацу спорту вдруге.