WTA
| Оновлено 27 сiчня 2023, 13:54
13800
5

Чому Калініна не грає за Україну? Віце-президент ФТУ відповів на запитання

Євген Зукін дав відповідь на запитання, яке цікавить багатьох українських фанатів тенісу

| Оновлено 27 сiчня 2023, 13:54
13800
5
Чому Калініна не грає за Україну? Віце-президент ФТУ відповів на запитання
Getty Images/Global Images Ukraine. Ангеліна Калініна

Віце-президент та виконавчий директор федерації тенісу України Євген Зукін розповів, чому перша ракетка України Ангеліна Калініна не грає за збірну на командних змаганнях:

Якщо говорити про найсильніший склад, то найчастіше запитання: чому ми не бачимо в команді Ангеліну Калініну? Чи є якась причина?

– Потрібно ставити їй запитання. Вона просто не хоче грати за збірну. Треба чесно сказати, Калініна востаннє грала за збірну U12. Уже U14, U16, U18 вона не грала. Юнацька Олімпіада – це так, плюс-мінус, виступ за збірну, де вона навіть виграла бронзу. Але я пам'ятаю, я тільки прийшов у федерацію, у нас була чудова команда U18, яка могла претендувати на найвищі результати - Фрідман і Калініна, і вони не хотіли грати.

Коли йдеться про виступ за збірну U12 – це війна батьків, усі дзвонять, пропонують хабарі «щоб взяли мого», ти не знаєш, як їх зупинити. U14 – уже спокійніше, U16 – дуже спокійніше, U18 – уже неможливо зібрати найсильнішу команду. Тому що нікому це не треба. Ось така еволюція. А потім доросла команда, де «треба нормально заплатити, щоб ми зіграли». Ось така реальність і іншої немає.

У плані фінансування – тут ніякого іншого фінансування, звичайно, немає. Я був на кількох нарадах – 3 млрд. на спорт, але на теніс вони не дійдуть, тому що він точно не в пріоритеті. І взагалі у мене в голові не вкладається, як ми, збираючи гроші на шкарпетки, обігрівачі та ще щось, можемо через державу фінансувати спорт? Тому ми і повинні справлятися своїми ресурсами. Тому всі питання про Кубок Девіса і Кубок Біллі Джин Кінг... Це гроші федерації, це не гроші гравців. Федерація після цього проводить переговори, або домовляється, або ні. Все інше - це інсинуації. Ніяк гроші, які дають ITF, не прив'язані до оплати участі тенісистів, жодним чином. Ми колись просто для себе якусь формулу намагалися збагнути, яка розвалилася, щойно перестала влаштовувати одну зі сторін.

Оцініть матеріал
(151)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 5
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Arctic
Зі слів пана Зукіна виходить що гравці повинні грати безоплатно за збірну, а гроші від ІТФ лише на федерацію, так нехай федерація знайде спонсорів щоб задовольнити нормальну оплату гравцям що гратимуть....
Якось не надто багато довіри від цього пана.
Василий Гредюшкин
Многие   иностранные   теннисисткиподдерживая  Украину    прикрепляют   на   форму  символы Украины  .  Калинина-  нет Почему ?  .Вопрос  риторический  .
Vladi Koeln
Вот и задайте эти  вопросы Калининой .
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності