Ман Юнайтед – Евертон – 3:1. Курйозна помилка Де Хеа. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд матчу 1/32 фіналу Кубка Англії

2593
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Давід де Хеа

6 січня відбувся матч 1/32 фіналу Кубка Англії, в якому «Манчестер Юнайтед» обіграв «Евертон» (3:1).

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Український захисник Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі «ірисок» та провів на полі 80 хвилин, після чого його замінили.

Курйозний гол забив «Евертон» на 14-й хвилині. Після прострілу з флангу Де Хеа пропустив м'яч між ніг, і Конор Коуді додав його у сітку з одного метру.

Кубок Англії

1/32 фіналу, 6 січня

Манчестер Юнайтед – Евертон – 3:1

Голи: Антоні, 4, Коуді, 52 (автогол), Решфорд, 90+7 (пен) – Коуді, 14

Відео голів та огляд матчу

Події матчу

90’
ГОЛ ! З пенальті забив Маркус Решфорд (Манчестер Юнайтед).
52’
ГОЛ ! Автогол забив Конор Коуді (Евертон).
14’
ГОЛ ! М'яч забив Конор Коуді (Евертон).
4’
ГОЛ ! М'яч забив Антоні (Манчестер Юнайтед).
(15)

Коментарі 1
Old  Т
Интересный винегрет.  Давид де Хеа! Такое редко увидишь.  Какой то детской силы прострел пропустил между ног. Или лень было наклониться с руками,  или выбить не додумался. Но капец.  И в ответ такое же.  Рашфорд всех намотал. Но его прострел никто не ждал. Кроме автора гола в ворота МЮ,  Самострел что надо.
  Гарначо - побратим Мудрика. Прибежал в штрафную и этого достаточно.  Пенальку Маркус положил как надо.
Виталя сыграл провальный матч.  Бежал с центра за Антонио, а потом вдруг бросил и направился в другой бок???  На краю его замотали Каземиро и Антони.  Не забил... и даже  не пробил в рамку. Твёрдая  тройка или по ихнему - 6,0.