МЮ обіграв Евертон у Кубку Англії. Миколенко провів на полі 80 хвилин

Український захисник припустився позиційної помилки, коли забивався перший гол

3965
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Каземіро та Миколенко

6 січня відбувся матч 1/32 фіналу Кубка Англії, в якому «Манчестер Юнайтед» обіграв «Евертон» (3:1).

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Український захисник Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі «ірисок» та провів на полі 80 хвилин, після чого його замінили.

На 4-й хвилині для МЮ відзначився Антоні, з передачі Марсьяля. Схоже, позиційно помилився Миколенко, тому що гол був забитий із його зони захисту на дальній штанзі.

Курйозний гол забив «Евертон» на 14-й хвилині. Після прострілу з флангу Де Хеа пропустив м'яч між ніг, і Конор Коуді додав його у сітку з одного метру.

На початку другого тайму знову МЮ вийшов уперед (2:1). Конор Коуді зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Маркуса Решфорда.

Крапку поставив саме Маркус Решфорд, реалізувавши пенальті у компенсований час другого тайму.

«Ман Юнайтед» вийшов у 1/16 фіналу Кубка, а коуч «Евертона» Френк Лемпард перебуває на межі відставки.