271
0
СК Дніпро-1

Головні цифри 15-го туру – у нашому традиційному огляді.

Дніпряни завершують дві свої рекордні безпрограшні серії – 19-матчеву загальну (+17=2) та 9-матчеву гостьову (+8=1). Востаннє синьо-біло-блакитні поступалися суперникам 24 жовтня 2021 року – 0:2 у гостях з «Динамо».

«Дніпро-1» забиває 20 матчів поспіль, піднімаючи планку клубного досягнення, а на чужих полях – 10.

Підопічні Олександра Кучера реалізовують 6-й пенальті поспіль.

«Кривбас» стає 7-м клубом, який здобув 30 вольових перемог.

«Шахтар» 3-й раз поспіль бере гору над «Ворсклою» (м'ячі 7-2).

Гірники продовжують безпрограшну серію у домашніх баталіях із полтавцями до 27 матчів (+23=4), повторюючи свій же рекорд чемпіонатів України, встановлений у поєдинках із «Карпатами».

Безнічийна та гольова серія помаранчево-чорних у зустрічах із біло-зеленими на своєму полі досягає 17 матчів (+16-1).

Ігор Йовічевич святкує 10-ту вікторію на чолі «Шахтаря» (ЧУ - 9, ЄК - 1). При цьому хорват вперше виграє у Віктора Скрипника, якому поступився у всіх трьох попередніх тренерських дуелях.

Гірники забивають 12 матчів поспіль, а обходяться без поразок у рідних стінах – 17 (+14=3).

Микола Матвієнко проводить 150-й матч за «Шахтар» (ЧУ – 96, КУ – 10, СК – 2, ЄК – 42), Богдан Михайличенко – 100-й за українські клуби (ЧУ – 80, КУ – 7, ЄК – 13) ), а Георгій Судаков – 50-й у кар'єрі (ЧУ – 33, КУ – 2, ЄК – 12, ЗУ – 3).

Команди Мірчі Луческу підписують 60-ту мирову у чемпіонатах України.

«Динамо» проводить 40-й безгольовий поєдинок на своєму полі.

Денис Гармаш проводить 350-й матч у лавах киян (ЧУ – 227, КУ – 28, СК – 7, ЄК – 88), а Владислав Кабаєв – 200-й у кар'єрі (ЧУ – 160, КУ – 10, ЄК – 30).

Особистий рекорд встановлює «Металіст 1925», чия суха гостьова серія досягає 327 хвилин.

30-й матч «Чорноморця» та «Металіста» в українських чемпіонатах вдесяте завершується внічию.

Синьо-чорні не можуть здолати жовто-синіх 12 ігор кряду (=7-5).

Одесити не пропускають 3 матчі поспіль (270 хвилин), а харків'яни не забивають – 4 (376 хвилин).

Безпрограшна серія «Зорі» на своєму полі досягає 13 матчів (+10=3), а домашня гольова – 14.

«Львів», який заробив 3-й «бублик» поспіль (м'ячі 0-4), зазнає 40-ї поразки на своєму полі.

Підопічні Олега Дулуба пропускають загалом 10 матчів поспіль, а в рідних стінах – 11, оновлюючи особистий антирекорд.

«Львів», який не забиває 328 хвилин поспіль, 30-й раз не може зламати оборону гостей.

Назарій Нич проводить 66-й поєдинок в УПЛ і стає новим рекордсменом «містян», обійшовши Рафаела Сабіну.

Павло Оріховський, який втретє вразив ворота львів'ян, стає автором 100-го голу «Колоса» в елітному дивізіоні, у тому числі 10-го у зустрічах із «Львовом».

Павло Оріховський стає другим гравцем ковалівців після Володимира Лисенка, який забив 10 м'ячів в УПЛ.

«Колос» реалізовує 7-й пенальті поспіль.

60-й матч на тренерській посаді у чемпіонатах України проводить Олег Дулуб (+17=19-24, 56-79), 20-й – Ярослав Вишняк. (+9 = 6-6, 19-21).

«Інгулець» оновлює клубне досягнення, продовживши домашню безнічийну серію до 10 ігор (+4-6).

«Верес» зазнає 4-ї поразки поспіль (м'ячі 2-7).

Рівняни встановлюють особистий антирекорд, пропускаючи 11 матчів поспіль.

Чорно-червоні проводять 70-й безгольовий матч в елітному дивізіоні.

«Олександрія» завершує свою рекордну домашню серію без нічиїх, яка склала 19 ігор (+12-7). Востаннє підопічні Юрія Гури ділили очки з гостями 28 листопада 2020 - 0:0 з… «Рухом».

Чорно-жовто-зелені пропускають 40-й м'яч із пенальті.

90-й матч у чемпіонатах України проводить Леонід Кучук (+35=27=28, 107-97).

«Рух» підписує 20-ту мирову в елітному дивізіоні, у тому числі 10-ту за Леоніда Кучука.

Жовто-чорні встановлюють новий особистий рекорд, забиваючи 7 поєдинків поспіль.

350-й матч у чемпіонатах України проводить Олександр Гладкий («Чорноморець»), 150-й – Артем Сітало («Інгулець»), 1-й – Денис Підгурський («Рух») та Данило Кайдалов («Металіст»), який став першим футболістом 2006 р. н., що зіграв у елітному дивізіоні.

5-й м'яч в УПЛ забиває Дмитро Криськів, 1-й – Ярослав Карабін (у 15-й грі).

8-й пенальті з 10 реалізовує Артем Довбик, 7-й з 8 – Павло Оріховський, 2-й із 3-х – Михайло Мудрик.

28-й удар з «точки» Віктора Циганкова вчетверте не завершується голом.

9-ту пенальтійську дуель із 22-х виграє Дмитро Різник, 2-гу з 3-х – Олег Мозіль.

1-шу червону картку в кар'єрі заробляють Назарій Муравський (у 28-й грі), Владислав Шарай (у 30-й) та Юрій Клімчук (у 83-й).