23 листопада 2022 на 10-й хвилині матч перерваний через повітряну тривогу, догравання призначено на 11 травня 2023

Назаренко, 39 – Скорко, 20, Кожушко, 41, Рибалка, 85

«Дніпро-1»: Рибак – Назаренко (Є. Пасіч, 61), Сваток, Сарапій, Адамюк (Хайнер, 84) – Рубчинський (Танковський, 61), Бабенко (Когут, 84) – Бланко (Пеглоу, 72), Піхальонок, Гуцуляк – Довбик.

Запасні: Кінарейкін, Каплієнко, Матарріта, Гомес, Федорів, Лучкевич, Підлепенець.

«Олександрія»: Шевченко – Копина (Бондаренко, 90+2), Бабогло, Логінов, Скорко – Михайленко, Сігеєв (Матюшенко, 90+2), Рибалка – Мірошніченко, Ковалець (Кулаков, 70), Кожушко (Мустафаєв, 46).

Запасні: Єрмаков, Чубатий, Ващенко, Гунічев, Кобзар.

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачево).

Стадіон: «Авангард» (Ужгород).

Наші оцінки:

«Дніпро-1» (заміни): Танковський – 6,0, Є. Пасіч – 6,0, Пеглоу – 6,0, Когут – б/о, Хайнер – б/о.

«Олександрія» (заміни): Мустафаєв – 6,0, Кулаков – 6,0, Матюшенко – б/о, Бондаренко – б/о.

11 травня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

11 травня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +6

Сваток на лівому фланзі штрафного сфолив проти Бондаренка.

11 травня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

Бондаренко перевів на кутовий простріл від Гуцуляка з правого флангу штрафного.

11 травня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Матюшенко замінив Сігеєва.

90’ +2

Копину поміняли на Бондаренка.

11 травня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще п'ять хвилин.

11 травня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Рибалка виконав подачу з лівого флангу зі штрафного, але в офсайді в центрі перебував Бабогло.

11 травня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Дальній удар від Пеглоу з лівого флангу на кутовий головою перевів Бабогло.

11 травня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

МОМЕНТ! Шевченко парирував удар із лівого флангу штрафного від Когута зі скидання Довбика.

11 травня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Піхальонок отримав накладання на правому фланзі атаки в боротьбі проти Рибалки.

11 травня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Когут гратиме замість Бабенка.

11 травня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Хайнер гратиме замість Адамюка.

11 травня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

МОМЕНТ! Рибак витягнув дуже складний удар за комірець від Мустафаєва з пів кола перед штрафним.

11 травня о 14:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Мустафаєв незграбно сфолив проти Гуцуляка в чужому штрафному під час подачі кутового з лівого флангу.

11 травня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Копина прострілив у ноги Адамюка з лівого флангу, заробивши кутовий.

11 травня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Узагалі не вийшла подача з лівого флангу в Пеглоу.

11 травня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

МОМЕНТ! Помилка в захисті гостей завершилась передачею на лівий фланг штрафного на Танковського, який пробивав у ближній кут під голкіпером, але Шевченко не пустив!

11 травня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Спроба пресингу проти Рибака завершилась вибиванням м'яч до ауту на правому фланзі від воротаря.

11 травня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Замість Бланко дограватиме Пеглоу.

11 травня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Адамюк високою ногою зіграв проти Мірошніченка на правому фланзі атаки.

11 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Замість Ковальця вийшов Кулаков.

11 травня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Просто не наздогнав у межах поля передачу до правого флангу атаки від Гуцуляка Адамюк.

11 травня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Довбик дав стовпа на лівому фланзі штрафного під забігання Бланко, після чого простріл партнера перевів на кутовий Сігеєв.

11 травня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Адамюк зачепив голову Ковальця в боротьбі на правому фланзі захисту.

11 травня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Пасіч гратиме замість Назаренка.

61’

Рубчинського замінив Танковський.

11 травня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Кутовий заробив Рубчинський на протилежному боці поля під час атаки у відповідь, влучивши прострілом у Лоігнова.

11 травня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Ковалець спрямував подачу з правого флангу на ближню стійку, де м'яч на кутовий перевів Сваток.

11 травня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

МОМЕНТ! Наскільки ж невдало підставив голову Михайленко в чужому воротарському під подачу Рибалки зі штрафного з правого флангу, після чого м'яч полетів повз дальню стійку.

11 травня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Подачу з правого флангу від Михайленка на кутовий перевів Назаренко.

52’

Вертикальний футбол від команди Ротаня в напрямку до чужого штрафного.

11 травня о 14:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Прискорення від Адамюка правим флангом атаки звершилось лише кутовим.

11 травня о 14:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Михайленка на лівому фланзі захисту фолом зустріч Бланко.

11 травня о 14:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Жваво розпочала тайм Олександрія.

11 травня о 13:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Кожушка поміняли на Мустафаєва.

11 травня о 13:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

11 травня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

11 травня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

МОМЕНТ! Постріл від Скорка з дальньої відстані на кутовий перевів із протилежного кута власних воріт Рибак.

11 травня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, одну хвилину.

45’

Навіс із лівого флангу від Назаренка пішов до рук Шевченка.

11 травня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Дніпряни тиснуть у центрі поля пресингом.

11 травня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

У підкаті на правому фланзі проти Бланко зіграв Кожушко.

11 травня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Біля лівої межі штрафного Михайленка смикнув за футболку Назаренко.

11 травня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ! Рубчинський на лівому фланзі атаки перехопив м'яч, після чого пробивав із меж штрафного Довбик, але спрямував м'яч над воротами.

11 травня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

МОМЕНТ! Рубчинському віддав передачу точно в ноги Шевченко з власного штрафного, після чого Піхальонок отримав м'яч, але пробив точно у воротаря.

11 травня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ! Пас Бланко до правого флангу штрафного на Гуцуляка завершувався ударом у дальній кут низом, але Шевченко спокійно забрав.

11 травня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Бабогло втрутився під час скидання подачі Адамюка з правого флангу у виконанні Бланко на Довбика.

11 травня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Утримання м'яча на власній половині від Олександрії.

11 травня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Передача до лівого флангу атаки на хід Назаренку була занадто сильною.

11 травня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Щось буде на полі в цій грі. Тертя поміж гравцями шалене.

11 травня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Рибалка зі штрафного з правого флангу виконав подачу до центру штрафного на голову Ковальцю, який пробив у дальній кут!

11 травня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Бланко стрибає ззаду в підкаті проти Михайленка на лівому фланзі атаки – картки немає. Добре.

11 травня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Гол. Фальш-пенальті Довбик забив у правий кут.

11 травня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

ВИЛУЧЕННЯ! Ротань пішов з'ясовувати стосунки.

11 травня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

ПЕНАЛЬТІ! Намалював фол Назаренко в центрі штрафного збоку Скорка, під час подачі з правого флангу.

11 травня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Кожушко вийшов до контратаки через правий фланг, після чого покотив на партнера в центр штрафного, але Сарапій прочитав.

16’

МОМЕНТ! П'ятою Довбик залишив м'яч для Піхальонка на центральному вході до штрафного, партнер пробив потужно в центр воріт, Шевченко потягнув, після чого забрав і добивання в падінні головою від Олександра.

11 травня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

МОМЕНТ! Мірошніченко в пів колі перед штрафним хитнув Адамюка, після чого Рибак потягнув під лівою стійкою, а добивання від Дениса пішло в захисника.

11 травня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Кутовий із правого флангу від Рибалки захисники перехопили в центрі штрафного.

11 травня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Кожушка біля центральної лінії збив Сарапій.

11 травня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Піхальонок із правого флангу подав до центру штрафного, але суперники м'яч перехопили.

11 травня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Чистий підкат Скорка на правому фланзі захисту проти Назаренка.

11 травня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Мірошніченко на лівому фланзі захисту отримав поштовх від Адамюка.

11 травня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

11 травня о 12:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди гратимуть одразу з дев'ятої хвилини.

11 травня о 12:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

10 травня о 20:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 11 травня, відбудеться поєдинок 1-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться дніпровський «Дніпро-1» та «Олександрія». Матч проходитиме в Ужгороді, на полі стадіону «Авангард», початок о 13:00.

Команди вперше перенесли свою гру через щільний графік колективу Олександра Кучера у кваліфікації єврокубків, а потім, 23 листопада, черговий ракетний обстріл території України змусив клуби знову переглянути свої плани. У підсумку місце в календарі знайшлося лише в середині заключного місяця сезону, коли «Дніпро-1» прагне завоювати чемпіонський титул, а «Олександрія» мріє зміцнитися в зоні єврокубків. Команда Руслана Ротаня вже поставила підніжку донецькому «Шахтарю» минулими вихідними (1:1), але чи вдасться повторити це у випадку із СК.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» – «Олександрія».

23 листопада о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Матч остаточно зупинено. Команди зіграють іншого дня за обопільною згодою.

23 листопада о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

10’

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

23 листопада о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Адамюк поклав Шулянського в боротьбі в повітрі біля центральної лінії.

23 листопада о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Олександрія поступово перейшла на чужу половину з потужним пресингом.

23 листопада о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Назаренко на дальньому боці штрафного не зачепився за високу подачу Адамюка з правого флангу.

23 листопада о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко