Твердохліб правіше центру вийшов на ударну позицію та сильно пробив – Сарнавський врятував

09 жовтня о 16:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Дві заміни у Миная: Рогозинський замість Трубочкіна, та Касімов замість Кулієва.

09 жовтня о 16:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

09 жовтня о 16:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
57’

Кулієв. Рукою затримав Якімця.

09 жовтня о 16:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
53’

Кутовий для Минаю. Навіс був небезпечним, але господарі зіграли спокійно та відбилися.

09 жовтня о 16:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
50’

Небезпечний контрвипад Кривбасу "три у п'ять". Завершав Н.Волошин. Пробив сильно, намагався влучити у ближній верхній кут — не влучив.

09 жовтня о 16:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

Заміна у Минаю: Колесник замість Вишневського.

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

09 жовтня о 15:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

09 жовтня о 15:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Додано одну хвилину.

09 жовтня о 15:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
43’

Для Дібанго гра завершена. Він отримав другу жовту картку. Дуже не однозначне попередження, адже Дібанго грубо не грав.

09 жовтня о 15:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
39’

Стецьков порушив правила против Твердохліба під час розіграшу кутового.

09 жовтня о 15:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
37’

Гравці Минаю намагаються контролем м'ячами загасити перевагу Кривбасу, яка сумніву вже не викликає.

09 жовтня о 15:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
34’

СУПЕРМОМЕНТ!

Капіч вивів Хобленка віч-на-віч із Бандурою. Нападник пробив влучно у голкіпера, який вийшов з воріт метрів на 10.

09 жовтня о 15:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
29’

Команди діють наче без воріт — все відбувається виключно без них.

09 жовтня о 15:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
25’

Швидкості та пристрасті на полі трошки вщухли.

09 жовтня о 15:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

Якімець навісив – Хобленко головою пробив по дузі до дальнього кута, але дуже невлучно.

09 жовтня о 15:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
19’

Кривбас небезпечно розіграв кутовий. Пас від Капіча від прапорця трошки не прийшовся на голову Хобленко – пішов вище. Але господарі другим темпом провели небезпечний випав – від Капіча захисники Минаю перервали дуже перспективний простріл.

09 жовтня о 15:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
16’

Дібанго. За попередженнями команда Юрія Вернидуба впевнено веде уперед.

09 жовтня о 15:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
14’

Н.Волошин порушив правила з яким наміром.

09 жовтня о 15:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
11’

Стецьков руками трошки притримав Вишневського у карному своєї команди – гравець Минаю впав. Пенальті? Арбітр запросив допомогу від помічника на ВАР, та запропонував гру продовжити. Тобто, порушення не було.

09 жовтня о 15:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
7’

Господарі гри не лише обороняються, а й контратакують. Гра йде між штрафними майданчиками, але за Минаєм територіальна перевага.

09 жовтня о 15:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
4’

Гравці Минаю діють першим номером – ініціатива на їх боці.

09 жовтня о 15:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
1’

А на 54-й секунді гри Бандурі прийшлося рятувати Минай – Задерака намагався потрапити у ближній кут.

09 жовтня о 15:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
1’

Вже на 16-й секунді гості відзначилися ударом здалеку – вище.

09 жовтня о 15:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ГРА РОЗПОЧАЛАСЬ

09 жовтня о 14:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

09 жовтня о 14:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

09 жовтня о 14:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Відомі склади команд, у яких вони проведуть зустріч.

08 жовтня о 22:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У неділю, 9 жовтня, відбудеться поєдинок 6-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому криворізький «Кривбас» зіграє із закарпатським «Минаєм». Матч пройде у Києві на НСК «Олімпійський», стартовий свисток пролунає о 15:00.

Кривбас – Минай. Прогноз та анонс на матч чемпіонату України

У 5-му турі криворізький клуб зіграв унічию 2:2 у гостьовому матчі з луганською «Зорею». Цим результатом «Кривбас» закрив поразку від «Вереса» (0:1). «Минай» туром раніше програв 0:1 київському «Динамо», а до цього програв з аналогічним результатом «Львову».

У таблиці УПЛ «Кривбас» посідає 15 місце, маючи 2 очки, а у «Минаю» 12 позиція та 4 пункти.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Кривбас» – «Минай».