417
2
ФК Рух. Таллес

Головні події 4-го туру УПЛ — в нашому традиційному огляді.

«Шахтар» перемагає «Чорноморець» загалом 5-й раз поспіль (м'ячі 14-1), а на своєму полі - 3-й (м'ячі 10-1).

«Гірники», які продовжили домашню безнічийну серію в баталіях із «моряками» до 25 матчів (+22-3), повторюють рекорд УПЛ, встановлений «Динамо» у поєдинках із тим самим «Чорноморцем».

Донеччани забивають одеситам у рідних стінах 12 матчів поспіль.

«Шахтар», який відсвяткував 3-тю вікторію поспіль (м'ячі 4-1), продовжує свою загальну безпрограшну серію до 19 матчів (+16=3), а домашню - до 11 (+10=1).

«Гірники» здобувають рекордну 85-ту вольову перемогу в чемпіонатах України.

Лассіна Траоре стає автором найпізнішого переможного голу помаранчево-чорних та легіонерів в УПЛ - на 90+6-й хвилині.

21-річний форвард забиває 1100 м'яч донеччан на своєму полі.

150-й матч у чемпіонатах України у лавах «Шахтаря» проводить Сергій Кривцов.

Мар’ян Швед вп'яте вражає ворота «Чорноморця». Раніше 4 м'ячі одеситам він забив за «Карпати».

Максим Брагару на 571-й хвилині перериває безгольову серію «моряків» у гостях у гірників.

«Динамо» бере гору над «Львовом» загалом увосьме поспіль (м'ячі 22-4), а на своєму полі - вчетверте (м'ячі 10-2).

350-й матч в українській кар'єрі проводить Олександр Караваєв (ЧУ - 219, КУ - 30, СУ - 3, ЄК - 53, ЗУ - 45).

Вп'яте вражає ворота «Львова» Віталій Буяльський.

Суха серія Дениса Бойка сягає 451-ї хвилини.

«Дніпро-1» здобуває 10-ту велику перемогу в елітному дивізіоні, а «Металіст 1925» зазнає 1-ї великої поразки в гостях (у 12-му матчі).

Дніпряни святкують загалом 9-ту вікторію поспіль (м'ячі 27-2), піднімаючи планку особистого рекорду, а на своєму полі - 6-ту (м'ячі 19-2), повторюючи клубне досягнення.

Рекордна загальна безнічийна серія синьо-біло-блакитних досягає 20 матчів (+16-4), а домашня - 11 (+10-1).

Оновлює «Дніпро-1» і ще одне клубне досягнення, не пропускаючи 438 хвилин поспіль.

Дві поправки до таблиці особистих рекордів вносить «Металіст 1925», який перериває свою суху гостьову серію на 235-й хвилині та продовжує безвиграшну на чужих полях до 6 матчів (=1-5).

«Рух» із 4-ї спроби вперше перемагає «Зорю».

Другий м'яч, забитий Таллесом, став 500-м, пропущеним луганцями в гостях.

70-й матч в УПЛ як капітан проводить Юрій Паньків.

Чорно-біло-червоні продовжують дві свої рекордні гольові серії: загальну - до 21-ї гри, а виїзну - до 16.

«Колос», здобувши рекордну 5-ту поспіль перемогу в рідних стінах (м'ячі 7-1), святкує 20-ту вікторію на своєму полі в елітному дивізіоні.

Ковалівці оновлюють три особисті досягнення, продовживши загальну гольову серію до 10 ігор, домашню - до 6, та суху на своєму полі - до 349 хвилин.

«Колос» вдома обходиться без мирових 11 матчів поспіль (+6-5).

10-й матч на посаді головного тренера ковалівців проводить Ярослав Вишняк (+7=2-1, 12-6).

«Верес» вперше перемагає в гостях у «Кривбасу».

Безгольова серія криворіжців досягає 373-х хвилин.

«Ворскла», обійшовши «Карпати», стає новим рекордсменом за кількістю безгольових ігор на своєму полі - 111.

80-й матч в УПЛ на тренерській посаді проводить Віктор Скрипник (+43=16-21, 135-78), 50-й - Сергій Лавриненко (+8=18-24, 45-80).

«Минай», здобувши першу перемогу на виїзді в елітному дивізіоні, перериває дві свої «рекордні» безвиграшні серії: загальну - з 19 ігор (=8-11) і гостьову - з 23-х (=6-17). Востаннє закарпатці святкували вікторію 31 липня 2021 року - 1:0 вдома з «Олександрією».

«Минай» пропускає загалом 11 матчів поспіль, а на чужих полях - 15, оновлюючи два особисті антирекорди.

Гол Єгора Твердохліба виявляється 300-м для команд Володимира Шарана у всіх турнірах (ЧУ - 258, КУ - 32, ЄК - 10).

Олександр Бандура заробляє 10-ту червону картку для «Минаю» в елітному дивізіоні.

Олександр Козак стає автором 10-го голу джокерів «Інгульця» в УПЛ.

250-й матч у чемпіонатах України проводить Віталій Вернидуб («Кривбас»), 100-й - Денис Безбородько («Колос»), 50-й - Олександр Козак («Інгулець»), Євген Новак («Колос») та Дмитро Юсов («Чорноморець»), 1-й - Седдік Балулі («Дніпро-1»), Костянтин Вівчаренко («Динамо»), Олександр Кемкін («Минай») та Віталій Михайлів («Львів»).

У 5-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Максим Задерака («Кривбас»), у 4-му - Єгор Клименчук, у 3-му - Єгор Демченко (обидва - «Металіст»), у 2-му - Бека Вачіберадзе («Металіст 1925»), Василь Кравець («Карпати»), Микола Михайленко («Зоря») та Владислав Семотюк («Кривбас»).

40-й м'яч в УПЛ забиває Віталій Буяльський, 20-й - Сергій М'якушко, 15-й - Назарій Русин, 1-й - Єгор Твердохліб (у 3-й грі), Максим Брагару (у 18-й) та Віталій Дахновський (у 19-й).

У 3-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Артем Громов («Дніпро-1»), у 2-й - Мар'ян Швед («Шахтар»).

Бразилець Таллес стає автором першого хет-трику сезону-2022/23, а буркінієць Лассіна Траоре - 10-го голу джокерів.

3-тю червону картку в кар'єрі заробляє Олександр Каплієнко, 2-гу - Олександр Бандура.

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ

(3)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда