| Оновлено 27 серпня 2022, 03:48
1640
3

Айнарс БАГАТСКІС: «Вітання Італії, ми маємо ще одну гру проти них»

Головний тренер збірної України з баскетболу прокоментував вчорашній матч проти збірної Італії

1640
3
ФБУ. Айнарс Багатскіс

Головний тренер збірної України з баскетболу Айнарс Багатскіс прокоментував поразку національної команди у матчі кваліфікації на ЧС-2023 проти Італії у Ризі (Латвія):

«Як зазвичай можу сказати, що це була важка гра. Ми провели матч проти команди, яка знає як грати, всі баскетболісти якої грають на топрівні у Європі та НБА. Вони знають, як бути агресивними.

Загалом мені сподобалося, як ми розпочали гру, як агресивно ми це зробили. Ми дуже добре захищались. Італійці, як більш досвідчена команда, у кожному моменті, де ми імпровізували в захисті, карали нас у ту ж мить. Ми справді зробили велику роботу на перших хвилинах – і в нападі, і в захисті.

У третій чверті, я не знаю, що сталось. Ми чи то втратили фокус, чи то трохи втомилися, але головне, що ми втратили в агресії. Суперники знайшли ритм, «знайшли» кидки і, у цій чверті було, як на мене, дуже багато штрафних кидків. Я не хочу казати нічого зайвого, але їх було справді багато. Коли одна команда у другій половині має 27 штрафних, а інша – 6, то це трохи занадто.

Ми намагалися повернутися у гру, знаходили хороші кидки, хоч і не реалізовували їх. Італія знає, як грати, знає, як вигравати кінцівки матчів.

Вітання Італії. У будь-якому разі, ми маємо ще одну гру проти них», – сказав Багатскіс.

Збірна України поступилася Італії з рахунком 89:97 та залишається на п’ятому місці в турнірній таблиці групи

27 серпня українці проведуть матч проти збірної Ісландії на виїзді. Початок гри о 23:00 за Києвом.