Магучіх та Середа стали чемпіонами Європи, Маліновський забив Мілану

5780
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ярослава Магучіх

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за неділю, 21 серпня.

1. Золото в стрибках у висоту! Магучіх виграла ЧЄ-2022 з легкої атлетики. Левченко та Геращенко завершили змагання поза медальною трійкою.

2. Маліновський забив чемпіону. Аталанта вдома відібрала очки в Мілана. Український хавбек відзначився першим голом для себе в сезоні.

3А. Олексій Середа виграв чемпіонат Європи у стрибках із 10-метрової вишки. Збірна України здобула 7 медалей на ЧЄ-2022 зі стрибків у воду.

3Б. Стрибки у воду. Колодій та Горшковозов вибороли бронзу чемпіонату Європи. Український дует став третім у синхронних стрибках із триметрового трампліну.

4. Усик переміг Джошуа і тепер хоче Ф’юрі. Тайсон, можливо, і не проти. Оглядач Sport.ua рецензує поєдинок Олександр Усик – Ентоні Джошуа 2.

5А. Веслування. Лузан здобула третю медаль на чемпіонаті Європи у Мюнхені. Українка фінішувала другою у каное-одиночці на дистанції 200 м.

5Б. Людмила Бабак здобула бронзу на ЧЄ-2022 з веслування на байдарках та каное. Збірна України здобула 8 нагород на веслувальному каналі у Мюнхені.

6. Ще одна перемога для України. Кіченок виграла трофей у Цинциннаті. Людмила Кіченок разом із Альоною Остапенко стала тріумфатором парного турніру WTA 1000 у США.

7. Великі гроші. Відомо, скільки отримає Бенфіка у ЛЧ, якщо пройде Динамо. На кону гарна сума, і лісабонці битимуться за неї до кінця.

8А. Спортивна гімнастика. Ковтун став срібним призером чемпіонату Європи. Ілля поступився британцю за додатковим показником.

8Б. Спортивна гімнастика. Радівілов став бронзовим призером ЧЄ-2022. Ігор показав третій результат у опорному стрибку.

9. Великий провал Ордеця! Баварія знищила Бохум, відвантаживши 7 м'ячів. В іншому матчі ігрового дня «Айнтрахт» зіграв унічию з «Кельном».

10. Ворскла-Харків-2 обіграла команду з Казахстану в кваліфікації жіночої ЛЧ. Вирішальний матч 1-го раунду відбору Ліги чемпіонів завершився з рахунком 2:0.