Маліновський забив чемпіону. Аталанта вдома відібрала очки в Мілана

Український хавбек відзначився першим голом для себе в сезоні

7526
2
Твіттер Аталанти

Обидві команди в попередньому турі здобули перемоги в чемпіонаті і тепер хотіли розвинути успіх. Українцям було цікаво спостерігати за матчем в контексті виступів за «Аталанту» Руслана Маліновського, кожна гра якого за «богиню» може стати останньою.

Руслан ще не набрав оптимальної для себе форми, але зумів забити - після кількох неточних ударів він таки пристріляв свою гармату і відкрив рахунок в першому таймі.

«Мілан» в другому таймі додав, створив кілька небезпечних моментів і зумів зрівняти рахунок зусиллями Беннасера. Забрати три очки були не проти ні господарі, ні гості, але цього зробити не зумів ніхто.

1:1 - закономірний рахунок. Набирання форми і награвання складів продовжується для обох команд.

Італійська Серія А. 2 тур.

«Аталанта» - «Мілан» - 1:1.

Маліновський, 29 - Беннасер, 68.

Толой, 16, Хатебур, 48, Джімшіті, 78, де Роон, 90+5. - Ребич, 45+1, Тоналі, 75, Т. Ернандес, 78.

«Аталанта»: Муссо - Толой, Демірал, Джімшіті (Околі, 83), Хатебур, де Роон, Коопмейнерс, Меле (Дзортеа, 89), Пашалич (Скальвіні, 73), Маліновський (Лукман, 73), Сапата (Муріель, 73).

«Мілан»: Меньян - Калабрія (Флоренці, 84), Томорі, Калулу, Т. Ернандес, Беннасер, Тоналі, Мессіас (Салемакерс, 66), Діас (де Кетеларе, 58), Леао (Орігі, 66), Ребич (Жиру, 58).

Арбітр: Фабіо Мареска.

Стадіон: «Стадіо Атлеті Адзуррі д'Італія» (Бергамо, Італія).

АТАЛАНТА - МІЛАН. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу

68’
ГОЛ ! М'яч забив Ісмаель Беннасер (Мілан).
29’
ГОЛ ! М'яч забив Руслан Малиновський (Аталанта).
(68)

Став відомий 6-й клуб, який кваліфікувався до Ліги чемпіонів 2024/25
Футбол | 26 квітня 2024, 07:31 0

«Феєнорд» гарантував собі участь у головному єврокубкому турнірі наступного сезону

ГВАРДІОЛА: «Брайтон ніколи не здається. Ми обіграли хорошу команду»
Футбол | 26 квітня 2024, 01:42 1

Іспанець задоволений перемогою над «Брайтоном»