Уельс – Україна – 1:0. Фіаско у Кардіффі. Відео голу та огляд матчу

Дивіться відеоогляд фінального поєдинку плей-оф кваліфікації ЧС-2022

51503
11

5 червня о 19:00 збірна України програла фінальний поєдинок плей-офф кваліфікації ЧС-2022 проти національної команди Уельсу. Команди зустрічалися на стадіоні «Кардіфф Сіті» у валлійській столиці.

Український форвард Андрій Ярмоленко забив у власні ворота на 34-й хвилині після прострілу від капітана господарів поля Гарета Бейла.

Рефері за допомогою VAR не призначив пенальті наприкінці першого тайму після фолу на Ярмоленку. Синьо-жовті не реалізували багато гольових моментів. Мяч вперто не йшов у ворота господарів поля.

Уельс вийшов до фінального раунду ЧС-2022, де наприкінці року зіграє у групі B з командами Англії, США та Ірану.