В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: «По-моєму, у нас виріс новий Пеле»

Футбольний агент – про Михайла Мудрика

81075
6
Getty Images/Global Images Ukraine

Відомий футбольний агент В'ячеслав Заховайло прокоментував перемогу збірної України над національною командою Шотландії (3:1) у півфіналі плей-оф кваліфікації ЧС-2022.

«Не чекав я від наших такої впевненої гри. Чесно... Отримав задоволення від гри, і, звичайно, від результату. Шикарна структура, м'яч тримався, ніхто не бив абияк. Були відрізки, коли шотландці просто не торкалися м'яча по дві хвилини. Переглядалася логіка у передачах, і величезна впевненість у грі на м'ячі.

Потрібно бути справедливим і в оцінці гри після 65 хвилин. Пішли не потрібні втрати біля свого штрафного майданчика. Шотландці вчули свій шанс. Максимально спростили гру, почали нас перегравати насамперед у єдиноборствах та атлетизмі. Петраков вчасно зреагував, провівши заміни. Довбик повинен був закривати гру з першого моменту, але, на жаль, - повз касу. Але молодець, що таки добив шотландців.

Мудрик? По-моєму, у нас виріс новий Пеле», - написав Заховайло.