Дензел ДЮМФРІС: «0:2 від Ліверпуля - несправедливий результат»

Захисник «Інтера» - про поразку в Лізі чемпіонів

467
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Дензел Дюмфріс

Захисник «Інтера» Дензел Дюмфріс прокоментував поразку 0:2 від «Ліверпуля» у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

«Ця поразка завдає болю, бо вона незаслужена. «Інтер» контролював перебіг поєдинку досить тривалий час, дуже добре грав. Особливо на початку другого тайму.

Було докладено багато зусиль заради якісного виступу, тож дуже шкода, що матч закінчився з таким рахунком. Ми гідно чинили опір, не допускали розривів між лініями, суперникам було складно грати під тиском.

Зрештою, ми дозволили їм забити, але 0:2 — це несправедливий результат. Звичайно, можна відігратися у грі на «Енфілді», кожен матч є унікальним. Це буде нелегко, але я вірю у наші здібності. Ми поїдемо туди боротися та перемагати.

Зараз у нас досить складний період із великою кількістю відповідальних ігор, тому ми маємо працювати та зростати як команда».