Гольова феєрія. Барселона перемогла Атлетіко

У центральному матчі 23-го туру Ла Ліги було забито 6 голів

5897
4
Barcelona/Twitter

У неділю, 6 лютого, відбувся матч 23-го туру чемпіонату Іспанії, в якому «Барселона» приймала «Атлетіко». Зустріч завершилася перемогою «Барселони» з рахунком 4:2.

«Атлетіко» першим відкрив рахунок у матчі завдяки зусиллям Карраско. «Барселона» зрівняла рахунок вже через дві хвилини після гола Альби, а на 22-й хвилині вийшла вперед завдяки точному удару Гаві. Наприкінці першого тайму Араухо зробив рахунок на табло 3:1. У другому таймі Алвес довів перевагу господарів поля ще одним голом на 50-й хвилині. Через 9 хвилин Суарес відіграв ще один м'яч, проте на більше «Атлетіко» не вистачило.

Після цієї перемоги «Барселона» обійшла «Атлетіко» в турнірній таблиці і займає тепер 4-й рядок з 38 очками в активі. «Атлетіко» опустився на 5-у позицію, маючи в активі 36 пунктів.