Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності
Інші новини
| Оновлено 25 сiчня 2022, 11:39
5752
10

СОСНОВСЬКИЙ: «Заборонив би олімпійцям навіть стояти поряд із росіянами»

Відомий тренер підтримує рішення міністра спорту

| Оновлено 25 сiчня 2022, 11:39
5752
10
СОСНОВСЬКИЙ: «Заборонив би олімпійцям навіть стояти поряд із росіянами»
ФБУ. Дмитро Сосновський

Перед черговими зимовими Олімпійськими іграми спортивне керівництво України вирішило заборонити нашим атлетам спільні фотозйомки, відеозаписи з представниками Росії.

Заслужений тренер України з боксу Дмитро Сосновський поділився своєю думкою щодо цього вердикту.

Таке рішення напрошувалося давно, адже війна триває не рік і не п'ять. І майже щодня у цій війні з Росією гинуть українці.

До речі, коли я більше десяти років очолював національну збірну України з боксу, ми часто практикували спільні збори з атлетами з інших країн. Про проведення тренувань із росіянами навіть не замислювалися.

Будь моя воля, я взагалі не дозволяв би українським спортсменам стояти на одному п'єдесталі пошани з переможцями-росіянами на чемпіонатах, де ще не заборонено гімн Росії. Адже яка може бути повага до країни-агресора, яка вбиває моїх братів та сестер, захоплює чужі території.

Потрібно завжди бути патріотом України та мати чітку позицію. Як я можу ставитись до Росії, якщо вона хоче знищити мою країну? Але ми цього не дозволимо. Вже сім хлопців, які тренувалися у спеціалізованій боксерській залі, де я проводжу тренування, брали участь у бойових діях на сході України. Дякувати Богу, всі повернулися живими.

А тим, хто стверджує, що ми – один народ, що ми – брати і робить спільні фото з росіянами, я порадив би побувати на передовій. Упевнений, що вони одразу змінили б свою думку», - сказав Сосновський.

Джерело Meta-ratings.com.ua
Оцініть матеріал
(56)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

Новини партнерів
Коментарі 10
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
vitaha33
Красава. Позиція, гідна поваги. І ось цього тренера, патріота, який з кожної олімпіади привозив медалі, відсторонили від збірної. І маємо що маємо... 4 ліцензії в боксі - сором
Saar
Красава! Москаль - це лайно!
BaZia
Доки керівництво країни латентні триколорщики до тих пір будемо виглядати клоунами на міжнародній спортивній арені і не тільки..
Потрібно жорсткіше свою позицію ставити, тому що суспільство не розуміє чому Україна волає про агресію і війну з боку Мордора, але візовий режим не запровадила, санкції на Московію не накладені, торгівля йде повним ходом, а спортсмени обіймаються і фоткаються разом
Ekvato
Тренер-молодець. Коли я вчора на chempionat.com, куди заходжу прчитати тенісні новини, під новиною про рекомендації нашого міністра спорту написав таке ж обгрунтування про захоплення наших територій і убивство наших громадян, мене забанили. Зате там такі коментарі, що на голову не налазить. Що ми ж браття, українці-нацики, фашисти, забороняють спортсменам дружити, а наша влада нас зомбує, і взагалі, ми якісь розумово відсталі. Їм у голову не приходить, чого б це наші спортсмени мали їх уникати. Бачив би я, як би вони ручкалися з китайцями, якби ті вбили 15 тис. їхніх солдат, чи з Японцями, які би забрали їхні Курили. Але їм-гопникам східної Європи і терористам, які тримають ножа біля горла своїх "братів" білорусів і українців,- можна все, а ми їх за це ще маємо вітати і славити. От що я реально не можу зрозуміти, як наші спортсмени, які виступають під українським прапором навіть можуть собі подумати про спільні фото і ручкання з росіянами. А видно можуть, якщо їм треба на цьому окремо наголошувати
ALKOSruLKA
Нет! таких не подмять, не рассеять.
Бесшабашность им гнилью дана.
Ты, Рассея моя… Рас… сея…
Азиатская сторона!
Сергей Есенин
1922 г.
Ivan Vismutenko
Не надо участвовать в совместных соревнованиях.
И всё.
А как же быть со стыковыми играми в гандболе и волейболе, которые уже состоялись?