Шевченко заразився коронавірусом, Джошуа не проти бою Усик — Ф'юрі

Головні новини за 28 грудня на Sport.ua

До вашої уваги представляється підбірка головних новин та матеріалів на Sport.ua за вівторок, 28 грудня.

1. Ще одна проблема. Шевченко та капітан «Дженоа» заразилися коронавірусом. В українського фахівця в італійському клубі справи йдуть не дуже добре.

2. Різдвяна гонка. Джима та Підручний фінішували другими у мас-старті. Є великі надії перед гонкою переслідування.

3. Гра в рулетку. Чому «Дніпро-1» ризикує, вимагаючи за Довбика велику суму. У клубі не хочуть діяти за кіношною приказкою: куй залізо, не відходячи від каси.

4. Молодіжний ЧС з хокею. 7 шайб Фінляндії, перемога Росії. Відбулися матчі другого ігрового дня на МЧС з хокею.

5. Список із 12 прізвищ. Луческу готовий допомогти «Динамо» Бухарест футболістами. Рішення ухвалюватиметься найближчим часом.

6. Невідомий Марадона. Талановитий Уго, що виявився тінню Дієго Армандо. Історія наймолодшого аргентинського брата «Золотого хлопчика».

7. Олександр КРАСЮК: «Джошуа не проти поєдинку Усик — Ф'юрі». Британцю потрібні гарантії.

8. Мхітарян стане спортивним директором російського клубу. Екс-хавбек «Шахтаря» працюватиме у «Краснодарі».

9. Австрія виграла Різдвяну гонку-2021, Україна посіла 8 місце. Юлія Джима та Дмитро Підручний стали найгіршими снайперами фінальної частини гонки.

10. Заміна Марлосу? «Шахтар» запропонує «Аяксу» €15 мільйонів за бразильського вінгера. Донецький клуб серйозно налаштований купити Давида Нереса.