Бойова нічия. Тоттенхем та Ліверпуль сильнішого не виявили

«Ліверпуль» на виїзді не зміг обіграти «Тоттенхем»

2551
6
Ливерпуль/Twitter

У неділю, 19 грудня, відбувся матч 18 туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому «Тоттенхем» приймав «Ліверпуль». Зустріч пройшла у Лондоні на стадіоні «Тоттенхем Стедіум» та завершилася результативною нічиєю 2:2.

«Тоттенхем» першим відкрив рахунок у матчі після голу Кейна на 13-й хвилині. На 36-й хвилині паритет на табло відновив Жота, який забив головою після прострілу від Робертсона. Ще два голи було забито у другому таймі. На 69-й хвилині Робертсон вперше в матчі вивів «Ліверпуль» уперед, проте вже через 6 хвилин «Тоттенхем» зрівняв рахунок завдяки голу Сон Хин Міна, який відправив м'яч у порожні ворота після помилки на виході від Беккера.

За 14 хвилин до кінця зустрічі пряму червону одержав Робертсон і гості залишились у меншості. Втім, більше голів команди не забивали та матч завершився з рахунком 2:2. Після цього результату Ліверпуль залишився на 2-му місці в турнірній таблиці, але відставання від лідера Манчестер Сіті зросло до трьох очок. «Тоттенхем» же зберіг за собою 7-й рядок у чемпіонаті.