Франція U-20 - Україна U-20 - 6:7 OT. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку юніорського чемпіонату світу з хокею

11476
25
ФХУ

У середу, 15 грудня, в естонському Таллінні відбудеться поєдинок чемпіонату світу з хокею серед юніорів U-20 у групі В Дивізіону 1. Збірна України зустрінеться з командою Франції.

Після впевненої перемоги на старті турніру над збірною Естонії з рахунком 7:2, підопічні Олександра Бобкіна та Руслана Борисенка у вівторок зазнали поразки від хокеїстів Японії 1:3. Під час матчу українці поступалися 0:2, потім Симчук одну шайбу відіграв. Але коли на останній хвилині третього періоду наша збірна замінила воротаря на польового гравця, суперники вразили порожні ворота. Щодо французів, то вони тут у своїй дебютній зустрічі виграли у Польщі з рахунком 6:2, а потім перемогли Естонію 2:0.

Матч Франція – Україна розпочнеться о 16.00 за київським часом. Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку, за якою можна буде слідкувати за цим посиланням.