Гран-прі Саудівської Аравії 2021. Гонка
гонка завершена   ТВ-трансляція: 

Формула 1. Гран-прі Саудівської Аравії. Макс чи Льюїс? Текстова трансляція

Стежте 5 грудня о 19:30 за текстовою трансляцією 21-го етапу в сезоні F1

Формула 1. Гран-прі Саудівської Аравії. Макс чи Льюїс? Текстова трансляція
© F1 Twitter

5 грудня вулицями міста Джідда проходить передостанній, 21-й етап Формули-1 у сезоні 2021 року, Гран-прі Саудівської Аравії. Початок – о 19:30 за київським часом.

Sport.ua проводить текстову онлайн-трансляцію гонки. Слідкуйте за захоплюючим світом Формули-1 разом із нами!

Льюїс Хемілтон на поул-позішн, далі Боттас і Ферстаппен. Стартова решітка виглядає так:

Суботня кваліфікація

Траса: Джідда, Саудівська Аравія

Дистанція: 50 кіл, 308.450 км (1 коло: 6.174 км)

Микола Степанюк, Sport.ua

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    ss2000
    ss2000, 05.12.2021 20:19
    +4
    Интрига зашкаливает , нервы на пределе. Давно так не переживал ! Формула 1 жива! Надеемся на следующий сезон что побольше претендентов на титул будет.
    Sonnenaufgang
    Sonnenaufgang, 05.12.2021 21:17
    +1
    alefteev77, 05.12.2021 20:43
    Думаю, що Формула-1 буде зникати, бо зараз купа дивних гонщиків (слабкий рівень). А все тому, що зникає ризик в гонках. Раніше змагались найбільш сміливі та вмілі, а зараз змагають багаті дітки, які виживають навіть в найжорсткіших аваріях, які вони ж самі створюють.
    Вы можете думать всё, что угодно. Формула-1 никогда не исчезнет. Это никому не нужно. Наоборот, в Мире появляется всё больше разнообразных гонок. Например, Формула-Е.
    alefteev77
    alefteev77, 05.12.2021 20:43
    +1
    ss2000, 05.12.2021 20:19
    Интрига зашкаливает , нервы на пределе. Давно так не переживал ! Формула 1 жива! Надеемся на следующий сезон что побольше претендентов на титул будет.
    Думаю, що Формула-1 буде зникати, бо зараз купа дивних гонщиків (слабкий рівень). А все тому, що зникає ризик в гонках. Раніше змагались найбільш сміливі та вмілі, а зараз змагають багаті дітки, які виживають навіть в найжорсткіших аваріях, які вони ж самі створюють.
    Slavanacii
    Slavanacii, 05.12.2021 21:49
    0
    Максу холодної крові не бракує ...а от навіть Льюїсу його нянька після гонки знадобилась !...Повний треш і спека. Чекаємо останньої гонки...
    Andy_P
    online
    Andy_P, 05.12.2021 21:55
    -1
    Не видел гонки. Самовоз у чёрного читтера летел?
    BronenosecPotelkam
    BronenosecPotelkam, 05.12.2021 21:18
    -3
    гавно, а не гонка