Він хоче скальп Васі! Хейні захистив титул WBC у бою з Джозефом Діасом

У ніч на 5 грудня в Лас-Вегасі відбувся вечір профі-боксу від Едді Хірна

Він хоче скальп Васі! Хейні захистив титул WBC у бою з Джозефом Діасом
© Matchroom Boxing. Хейні та Діас

У ніч на 5 грудня на арені MGM Grand у Лас-Вегасі відбувся вечір профі-боксу від Едді Хірна та його компанії Matchroom Boxing.

Чемпіон світу за версією WBC у легкій вазі Девін Хейні зі США (26–0, 15 KO) захищав свій титул у бою проти Джозефа Діаса (32–1–1, 15 KO), тимчасового чемпіона WBC.

23-річний Девін Хейні вчетверте захищав пояс чемпіона світу за версією WBC. У попередньому бою у травні він переміг екс-чемпіона світу Хорхе Лінареса одноголосним рішенням суддів.

29-річний Джозеф Діас провів один бій після переходу до легкої вагової категорії. У липні він за всіма записками суддів здолав Хав'єра Фортуну з Домініканської Республіки та виграв пояс тимчасового чемпіона WBC. І тепер вийшов на бій за повноцінний титул.

Поєдинок двох американців викликав серйозний інтерес в українських шанувальників боксу, адже Девін вкрай наполегливо викликає на бій Василя Ломаченка, який через тиждень битиметься против Річарда Коммі з Гани. А ще, всіх топів легкої ваги приваблює колекція поясів Джорджа Камбососа, який нещодавно відібрав їх у Тео Лопеса.

Бій проходив у досить низькому темпі. Боксери намагалися діяти здалеку, віддаючи перевагу захисту. Зі стартових раундів відчувалася перевага Хейні, який працював технічніше і агресивніше за суперника.

Пару раундів, які взяв Діас у середині поєдинку, особливої ​​ролі не зіграли. Деяке загострення з обопільною перестрілкою відбулося у 8-му раунді, а далі був знову досить млявий бій з одиночними ударами.

Хоча обидва боксери втомилися, Діас особливо не ліз у атаку, хоча й розумів, що програє по очках. Швидше за все, Джозеф забрав останні два раунди. Хейні не вразив, хоч і повністю вирішив своє локальне завдання.

  • Девін Хейні захистив пояс WBC у легкій вазі, вигравши у Джозефа Діаса за очками

Рахунок суддівських записок: 117–111, 117–111, 116–112 на користь Хейні.

Микола Степанюк, Sport.ua

(40 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Orko PS4Gaming
    Orko PS4Gaming, 05.12.2021 07:50
    +12
    Ви серйозно?? Тільки що він після бою напрошувався на бій за абсолютна з камбососом. Він напряму сказав чемпіону: "Давай зробимо це, фани хочуть цього, ти хочеш цього і я. Я готовий битися в Австралії!" І він це сказав йому в очі. Ваш заголовок недоречний! Дивіться хоча б інтерв'ю після бою! Не вводіть людей в оману!!!
    Happysloth
    Happysloth, 05.12.2021 08:35
    +8
    Orko PS4Gaming, 05.12.2021 07:50
    Ви серйозно?? Тільки що він після бою напрошувався на бій за абсолютна з камбососом. Він напряму сказав чемпіону: "Давай зробимо це, фани хочуть цього, ти хочеш цього і я. Я готовий битися в Австралії!" І він це сказав йому в очі. Ваш заголовок недоречний! Дивіться хоча б інтерв'ю після бою! Не вводіть людей в оману!!!
    Все правильно,Василь вже як дєвушка за 35. Вродє й непоганий, але вже ніхто не хоче.
    flnx7
    flnx7, 05.12.2021 10:54
    +4
    АВасяГотов)
    Aerobus43
    Aerobus43, 05.12.2021 11:34
    +3
    Happysloth, 05.12.2021 08:35
    Все правильно,Василь вже як дєвушка за 35. Вродє й непоганий, але вже ніхто не хоче.
    + 100 балів
    Virchis
    Virchis, 05.12.2021 10:25
    +3
    Віктор Дегтяренко, 05.12.2021 10:14
    тухлий Хейні Ломаченку навіть не суперник
    Тоже самое говорили перед боем Лома-Лопес. Не надо быть такими самоуверенными.
    ViaBor
    ViaBor, 05.12.2021 10:08
    +1
    следующий бой Камбосос -Хейни, потом обязательный пункт о реванше, Ломе снова не повезло
    temamx2727
    temamx2727, 08.12.2021 03:25
    0
    Evgene Boykinyuk, 05.12.2021 12:16
    сейчас бы судить по одной скорости. насчет хэйни не знаю но комбо точно переедет матрицу василису
    Скринить? Что будешь балоболить когда Вася обоих переедет?
    Evgene Boykinyuk
    Evgene Boykinyuk, 05.12.2021 12:16
    0
    temamx2727, 05.12.2021 11:50
    Хейни вообще не помеха Васе, разная скорость у ребят. С Комбососом будет интересно, но Лома переиграет и его. Вт с Девисом стрёмно, надо стать абсолютом, а там уже смотреть, может и нафиг того Девиса)
    сейчас бы судить по одной скорости. насчет хэйни не знаю но комбо точно переедет матрицу василису
    Saar
    Saar, 05.12.2021 13:00
    -2
    Ті , хто каже , що Хейні повільний:
    1. Передевіться інші бої Хейні.
    2. Тренер йому підказував, що він веде по очкам, тому бій вів з позиції сили.
    3. Діас дійсно повільний, тому Хейні адаптувався до такого ритму, не було сенсу вмикать швидкістт і йти на ризик
    4. Хейні має 100 % виграшів. При цьому всі вони впевнені.
    5. Не думаю, що він буде так боксувати з скрепом.
    temamx2727
    temamx2727, 05.12.2021 11:50
    -5
    Хейни вообще не помеха Васе, разная скорость у ребят. С Комбососом будет интересно, но Лома переиграет и его. Вт с Девисом стрёмно, надо стать абсолютом, а там уже смотреть, может и нафиг того Девиса)
    Trollface
    online
    Trollface, 05.12.2021 09:42
    -5
    Какие же они медленные.
    ViaBor
    ViaBor, 05.12.2021 08:26
    -5
    угу разве что Джорджа Василия Комбососа
    Віктор Дегтяренко