Великий апсет. Камбосос відібрав у Тео Лопеса всі пояси у легкій вазі

У ніч на 28 листопада у Нью-Йорку відбувся чемпіонський бій у легкій вазі

Великий апсет. Камбосос відібрав у Тео Лопеса всі пояси у легкій вазі
© Matchroom Boxing

У ніч із 27 на 28 листопада у Нью-Йорку пройшов чемпіонський бій у легкій вазі.

Американець Теофімо Лопес (16–0, 12 КО) вийшов на ринг проти австралійця Джорджа Камбососа (19–0, 10 КО). На кону стояли пояси WBA Super, IBF, WBO та другорядний титул The Ring. Також американець мав почесний статус франчайзинг-чемпіона WBC.

На зважуванні на день раніше боксери вклалися в рамки вагової категорії: Теофімо Лопес – 61,2 кг, Джордж Камбосос – 60,7 кг. Нагадаємо, що у своєму попередньому бою в жовтні 2020 року Тео Лопес переміг Василя Ломаченка та завоював усі 4 пояси у легкій вазі.

Бій розпочався у дуже високому темпі. Наприкінці першого раунду Теофімо несподівано потрапив на зустрічний удар через руку і впав, був відрахований нокдаун. У наступних раундах Лопес спробував перехопити ініціативу та діяти першим номером, але Камбосос виявився серйозним суперником, і у Тео почалися проблеми.

У приблизно рівному ключі йшли раунд за раундом, у кожному було важко віддати комусь перевагу. Дуже близький вийшов бій. Камбосос трохи активніше працював по супернику і заслужив перевагу в суддівських записках.

Коли справа дійшла до пізніх раундів, Тео Лопес зрозумів, що запахло смаженим, додав в агресії, завдав супернику розcічення і мав велику перевагу в 10-му раунді. Камбосос навіть побував у нокдауні. Втім, австралієць виглядав на рівні та дочекався підрахунку записок.

Судді роздільним рішенням віддали перемогу Джорджу Камбососу!

Рахунок суддівських записок: 115–111 Камбосос, 113–114 Лопес, 115–112 Камбосос.

Це великий апсет для Тео Лопеса та найвище досягнення для австралійського боксу! Тепер у Василя Ломаченка може з'явитися шанс спробувати повернути собі втрачені пояси.

Микола Степанюк, Sport.ua

(212 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    R1d3r
    online
    R1d3r, 28.11.2021 06:56
    +27
    Просто отдубасил выскочку, настоящий спартанец! С победой, Джордж!
    Rzechpospolita
    Rzechpospolita, 28.11.2021 06:55 (змінений)
    +18
    ОтКамбососили Лопеса) так ему и надо😉
    Вадим Кузьменко
    Вадим Кузьменко, 28.11.2021 07:57
    +12
    Вот это Арум обосрался. Списав Лома думал нашел денежного бойца а тут остался у разбитого карыта
    R1d3r
    online
    R1d3r, 28.11.2021 06:57 (змінений)
    +12
    bullyUA, Балабольченко Ломпаченко и прочие хейтеры Ломы, вы где? Ваш Лопес избит и поставлен на место!
    kaka
    online
    kaka, 28.11.2021 08:07
    +9
    Дозвизделся гондурасец
    inspekcha85
    inspekcha85, 28.11.2021 07:50
    +7
    Фартануло Ломе,появился реальный шанс вернуть пояса,должен этому Комбососу пиво купить.С Лопесом ему реванш не светил совсем.
    romaz82
    romaz82, 28.11.2021 09:29
    +6
    И скорее всего, это не последнее поражение для Лопеса.
    fedd1979
    fedd1979, 28.11.2021 10:30
    +5
    В принципі, по ділу. Надто зверхнім він був до Ломаченка після перемоги
    easterly
    easterly, 28.11.2021 10:13
    +5
    axylinam, 28.11.2021 09:19
    Отличная новость для Ломаченко
    Да ладно - скрепному уже пора у гундяевцев учиться свечки отливать, на пенсии пригодиться
    Джон Уик
    Джон Уик, 28.11.2021 10:06
    +5
    Руслан Кириченко, 28.11.2021 09:51
    Оно то приятно что того балабола Лопеса прибили,но смотрю на этот агрессивный бокс от австралийца,то создается ощущение что он и Лому прибьёт.
    Камбосос хороший боксер, не случайный абсолют. Ломе буде очень непросто.
    R1d3r
    online
    R1d3r, 28.11.2021 09:08
    +5
    ViaBor, 28.11.2021 08:09
    неа, в реванше камбо проиграет лопесу, очень близкий был бой,видно было что лопес мог добавить
    У Лопеса все лицо расхе.рачено, это было избиение. Камбосос и в реванше ему наваляет.
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 28.11.2021 07:12
    +5
    Угаманили Лопеса и всю кучу лошар которые тявкали на Лому!
    Псы бежите по норам !
    -alex-
    -alex-, 28.11.2021 16:45
    +4
    И что скажут деб*лоиды, которые писали, что всю жизнь за Лопеса, после его боя с Ломаченко?
    R1d3r
    online
    R1d3r, 28.11.2021 15:10
    +4
    Балабольченко Ломпаченко, 28.11.2021 15:02
    Ну все, теперь ломод.рочеры будут праздновать до Нового года сие событие
    Скули!
    R1d3r
    online
    R1d3r, 28.11.2021 14:48
    +4
    Slavanacii, 28.11.2021 13:08
    Телепню.... якщо Лопес перебоксував Ломаченка, то із Камбососом Васі ще важче буде ! А те що Ломаченко ватний "гондурасець", апріорі його гнила позиція !
    Дурилка, я и без тебя знаю что с Камбососом Ломе будет тяжелее, чем с дутым Лопесом, но я верю в Васю, в отличие от тебя и тебе подобных.
    easterly
    easterly, 28.11.2021 10:14
    +4
    Джон Уик, 28.11.2021 10:06
    Камбосос хороший боксер, не случайный абсолют. Ломе буде очень непросто.
    Скрепному будет просто жопа и позорный выход на пенсию
    Trollface
    Trollface, 28.11.2021 09:10
    +4
    Желтый язык слился. Камбоосу респект.
    Олександр Витвицький
    Олександр Витвицький, 28.11.2021 08:00
    +4
    Публіці і дійовим особам світового боксу такий Лопес ( я на рахунок реваншу) не був потрібен. Все закономірно. Тепер підуть цікаві бої. Якщо Лома пройде Комі, то чекатимемо бій з Камбосо . Думаю це відбудеться 99%
    Evgene Boykinyuk
    Evgene Boykinyuk, 28.11.2021 07:49
    +4
    камбосос станет самым тяжелым соперником для ломы если их бой состоится
    temamx2727
    online
    temamx2727, 28.11.2021 07:43
    +4
    На сучка, добегался, возомнил себя богом после победы над Васей. Ну что, дурни, будете продолжать говорить что он не случайно выиграл у Васи?
    Появился шанс за один бой взять все пояса, Лома давай жми.