Вистраждана перемога. Збірна України U-21 у нервовому матчі обіграла Сербію

Команда Руслана Ротаня вирвала перемогу у сербів

14533
24
УАФ

Молодіжна збірна України у рамках відбіркового турніру чемпіонату Європи на «Арені Львів» зустрічалася із командою Сербії.

Вже на 1-й хвилині матчу «синьо-жовті» намацали слабке місце на правому фланзі оборони суперників, коли Мудрик продемонстрував свої спринтерські якості. Саме звідси незабаром зародилася гольова атака: Трубін довгою передачею запустив у прорив Мудрика, який зробив передачу до центру штрафного майданчика. Там був абсолютно один Криськів, котрий точним ударом забив свій третій гол у поточному відбірковому турнірі.

А далі далася взнаки головна проблема нинішньої молодіжної збірної України – реалізація. Точніше, її відсутність. Двічі з вигідних позицій неточно пробивав Криськів, а Вівчаренко та Сич не зуміли пробити голкіпера Сербії. Вінцем втрачених можливостей став нереалізований пенальті наприкінці тайму. Криськіва збили у штрафному майданчику, і арбітр вказав на 11-тиметрову позначку, а Гордич впорався з ударом Бондаренка.

Фото - УАФ

Серби до перерви запам'яталися кількома перспективними навісами, але по-справжньому небезпечних гольових можливостей у наших воріт вони не створили. Проте мінімальна перевага не надавала особливої ​​впевненості у сприятливому для нас результаті протистояння, незважаючи на впевнену гру підопічних Ротаня. Таке ми вже проходили, правда?

Після перерви українці почали діяти обережніше, періодично створюючи небезпечні моменти біля воріт суперників. І не реалізовуючи їх. Особливо був близьким до успіху Вівчаренко, який під гострим кутом виходив на побачення з голкіпером і не забив.

Те, чого ми, відверто скажемо, боялися, сталося. Серби забили, причому зробили це після введення ауту. На щастя, реакція нашої команди була моментальною, і за кілька хвилин Судаков завдав удару точно в кут. Далі були нервова кінцівка, шість компенсованих хвилин і довгоочікуваний фінальний свисток.

Збірна України закріпилася на другому місці групи та продовжить боротися за вихід на чемпіонат Європи у березні наступного року.

Відбірковий турнір молодіжного Євро-2023. Група Н.

Україна U21 – Сербія U21 – 2:1

Криськів (9), Судаков (81) – С.Мітрович (78)